HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 15 Aralık 2016

Night Out Shopping 7. Yılında Yine İzmirlilerle

Magazinizmir
Dora Magazin İzmir’in fuardan sonraki en büyük açık hava organizasyonu "Night Out Shopping"i Borusan/Özgörkey ana sponsorluğunda, Yatsan co-sponsorluğunda Hilton İzmir hizmet sponsorluğunda 16-17 Aralık 2016 tarihlerinde 7.kez gerçekleştiriyor.

Her defasında birbirinden farklı eğlence alternatifleriyle, Alsancak sokaklarını şenlik havasıyla neşeye boğan Night Out Shopping, tüm mağazaların iki gün boyunca gece yarısına kadar açık olacağı festival dönüşecek. Mağazaların müşterilerine farklı jestler ve indirimler sunacağı, alışverişin keyfe dönüşeceği muhteşem bir organizasyon, yine İzmirlileri bekliyor.
Organizasyon kapsamında yapılacak olan "Sende Bir Renk Kat" projesi ile İzmirli ressamlar Tepecik Hastanesi Onkoloji Servisi’nde çıkan yangın sonucu hasar gören odalara resimler yapacak.Resimler odalarda sergilenirken tadilat için yardım da toplanacak.

Defileler, Workshoplar ve Miss&Mr Night Out Yarışması Gerçekleşecek

İlk gün ünlü modacı Tuba Ergin de Night Out Shopping kapsamında İzmirlilerle buluşmaya hazırlanıyor. 7. kez gerçekleşecek olan etkinlikte 8 look'tan oluşan 'Tuba Ergin Yılbaşı Özel' Koleksiyon sunumu yer alacak.
Aynı zamanda Dora Magazin olarak bu yıl ilki düzenlenen Star Yarışması, Miss & Mr Night Out düzenlenecek. 600 bay bayan başvuru arasından seçilen 10 kız 10 erkek finalist İzmir Hilton Oteli’nde jüri karşısına çıkacak. Birbirinden özel, kendi alanında seçkin jüri üyeleri Televizyon Yıldızı Uğurkan Erez, Televizyon Spikeri Ayşegül Yazıcı, Koreograf Serkan Duman, Best Model of Turkey Ece Gürsel, Slim Fit Genel Koordinatörü Merve Aksoy ve Duayen Modacı Ertan Kayıtken Türkiye’de star yaratmak için kolları sıvadı. Kendine güvenen, daha önce podyum deneyimi yaşamamış, kariyerini oyunculuk, modellik üzerine yapmak isteyenleri sektöre kazandıracak olan yarışma, Ege’nin "Yıldız Fabrikası" olacak.
Dereceye giren modelleri ışıltılı bir hayat beklerken 1. 2. ve 3.’ye moda ve şov dünyasının kapıları aralanacak.

İkinci gün Mustafa Bey Caddesi’nde kurulacak olan dev podyumda ünlü modeller İzmir’in başarılı tasarımcıları Dilek Göktaş, Yasemin Karagülle ve Burak Çiçek’in tasarımları ile podyuma çıkacak. Son olarak Mert Optik 2017 yılının en şık gözlük modellerini ünlü mankenler eşliğinde tanıtacak.İzmir’de ilk kez podyuma çıkan tasarımlar, büyük bir beğeni ile izlenecek.
İzmirli sosyal yaşamın tanınmış isimleri Loft Jean’in pantolonlarını kendileri tasarlayacak ve açık arttırma ile satışa sunacak.Elde edilen gelir Kit Vak’a bağışlanacak.

Astroloji danışmanı Bendegül Candarlı "2017 yılında bizleri neler bekliyor" konulu workshop’unu gerçekleştirecek.

Kulakların Pası Silinecek

İzmirli ünlü sanatçı Aslı Zen’in doyumsuz sesi ile unutulmaz dakikalar sizleri bekliyor olacak.Sahnesi ile her zaman kendine hayran bırakan Aslı Zen, Mustafa Bey Caddesi’nde müzikseverlerle buluşacak.Sevilen sanatçı Sercan Toker, Night Out Shopping kapsamında sahne alacak.En sevilen şarkılar ile Night Out Shopping’te kitlelere ulaşacak. Zeytin Sanat’ın ritim şovmenleri DİR, performansları ile hem eğlendirecek hem de kulakların pasını silecek. Çok özel bir performans sergileyecek olan grup, Night Out Shopping kapsamında Alsancak’ı sallayacak.Kemancı ve solist Dila Kartal gözalıcı bir ambiansta keman şov sergileyecek.Muhteşem sesi ve sahne performansı ile İzmirlilere unutulmaz bir konser verecek olan Arda Türegün izleyenleri yine kendine hayran bırakacak.En Velo’nun başarılı solisti Ayla güzel sesi ve sahne performansı ile en çok sevilen şarkıları canlı performans ile dinleyicilerine sunacak.Tanınmış solist Burak Yiğit canlı performansıyla müziğin doyumsuz nostaljisini yaşatacak ve unutulmaz şarkıları İzmirliler için söyleyecek.En Velo’nun sevilen solisti Yılmaz Taner Night Out Shopping kapsamında unutulmaz bir konser gerçekleştirecek.İzmir’in en başarılı müzik gruplarından Zeytin sanat VİP Project ile keyif alacağınız bir konser verecek.Şarkılarına eşlik edeceğiniz enfes repertuarlarından unutulmaz şarkıları seslendirecek olan Zeytin Sanat VIP Project konseriile kapanış yapılacak.

Dj'ler Coşturacak

Night Out Shopping kapsamında Dj Berkay Işık ve Dj Hakan Canol müzikleri ile Mustafa Bey Caddesi’nde birlikte enfes bir performans sergileyecek… Setup başına geçecek en özel isimlerden biri de Deejay Team olacak. Night Out Shopping kapsamında müzik sunumu yapacak olan ikili, müziği ile dinleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak. Dj Kadir Okan Güven, 7’den 70’e oldukça geniş dinleyici kitlesine Night Out Shopping aracılığı ile seslenecek.

İzmir’in yetiştirdiği en özel Dj’lerden olan Dj Levent Özbay Night Out Shopping kapsamında enfes bir konser verecek.Dj Orhun Özsoydan ve Dj Ulaş Çetinkaya birlikte unutulmaz bir performans sergileyecek. Müzikleri, performansları ve eğlenceye davet eden konsepti ile Night Out Shopping’te şov yapacak olan Öküz Bar’ın Dj’i Orhun Özsoydan ve Dj Ulaş Çetinkaya ile bu yıl daha coşkulu, daha eğlenceli geçecek. Tren’in popüler Dj’i Emir Akdağ keyifli müzikleri ile Night Out Shopping final gecesinde unutulmaz bir performans sergileyecek.İzmirli ünlü Dj Akşit Ersoy yüzde 100 Türkçe ile Dj performansını gerçekleştirerek.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN