Night Out Shopping 2013 İçin Geri Sayım Başladı!

Konak Belediyesi himayesinde Dora Magazin öncülüğünde, 13 Aralık Cuma günü dördüncüsü düzenlenecek Night Out Shopping 2013 etkinliğinde tüm hazırlıklar tamam...Gelenekselleşmiş etkinlikleri ve yenilikleriyle İzmirliler’e festival tadında bir gün yaşatmaya hazırlanan Night Out Shopping, bu sene de eğlence, alışveriş ve yarışma heyecanına ev sahipliği yapıyor. NOS kapsamında gerçekleşecek Vitrin Yarışmasında Alsancak bölgesinde yer alan mağazaların vitrinleri Yılbaşı Konsept’inde yarışacak.

Yarışma heyecanını bir çok platformda gerçekleştirecek olan Night Out Shopping, düzenlenecek Yöresel Lezzetler Tarif Yarışması’nı da sosyal medya üzerinden yürütecek. Yılbaşı eğlencelerinin vazgeçilmez oyunu BİNGO’nun bugüne kadarki en kalabalık kadrosunu kuracağı gecede, satılacak her bir Bingo kartıyla bir fidan dikilecek ve Night Out Shopping Korusu oluşturulacak. Bir çok ünlü ismin dahil olacağı projenin en unutulmaz parçası ise Rönesans Ajans işbirliğiyle düzenlenecek Açıkhava Defilesi olacak.

Geçen senelerin aksine bu sene birden çok podyumda gerçekleştirilecek olan defilede ünlü mankenler, prestijli firma ve tasarımcıların koleksiyonlarıyla podyumda boy gösterecek. Tüm gün boyunca gerçekleştirilecek birbirinden eğlenceli ve davetkar etkinlikleriyle alışverişe ivme kazandırmayı amaçlayan Night Out Shopping’in en önemli parçalarından biri ise etkinlik kapsamından destek sağlanacak olan Sosyal Sorumluluk Projesi olacak. Engelsiz Yaşam’a destek sağlamak amacıyla gün içerisinde yapılacak etkinliklerde engelli vatandaşlarımız görev alacak.

Aynı zamanda ‘Siz Hiç Gözleriniz Bağlı Annenizi Görmeyi Denediniz Mi?’ adıyla düzenlencek İzmir’in önde gelen anne ve çocuklarının gözleri bağlı olarak fotoğraflandığı sergide, engelli olarak yaşamanın zorluklarına karşı farkındalık yaratılacak. Movenpick Otel ve Bon Voyage CoSponsorluğunda, Dora Magazin tarafından gerçekleştirilecek bu özel gece yine İzmir’lilere unutulmaz bir gün yaşatacak. İzmir eğlence ve alışverişe doyacak. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Movenpick Otel, Bon Voyage Co, dora magazin, dora dergisi, engelsiz yaşam, sosyal sorumluluk projeleri, night out shopping 2013, night out shopping hakkında, izmir alışveriş gecesi, izmirdeki etkinlikler, izmir alışveriş etkinlikleri, 2013 etkinlikleri, konak belediyesi etkinlikleri, ceren ağca, hakan tartan