Nea Garden Alaçatı "Neos Kipos"da Eğlence Tam Gaz

Nea Garden Hotel, Alaçatı’nın çam kokuları ile süslü Çamlıkyol’da plaja yürüme mesafesindeki konumu ve geniş, ferah odaları ile tatilcilerin tercihi olurken, Çeşme’nin tek Rum meyhanesi olan 'Neos Kipos'da kısa bir süre önce açılmasına rağmen gözde mekanlardan birisi haline geldi.Yunanlı Şef Stathis Dapiapis yönetiminde hizmet veren Neos Kipos, iki yakanın yöresel lezzetleri ile sofraları şenlendiriyor.

Yunanistan’dan özel olarak davet edilen Grup Sirtaki’nin şarkıları konuklarına eğlence dolu geceler vaadediyor. Unutulmaz gecelerin yaşandığı Neos Kipos’da rastladığımız Karşıyaka Basketbol Şube Başkanı Turgay-Şebnem Büyükkarcı çifti 28. evlilik yıldönümlerini kutlarken Korkmaz inşaat sahibi Yalçın Korkmaz’da 50’nci yaş gününü sirtaki oynayarak kutladı. Kartran Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Kara Mustafa-Banu Gürocak çifti ise dünya turuna çıkmadan önce bol bol eğlenirken, Çeşme Elit Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Altay ise bitirdiği projenin yorgunluğunu çıkardı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Nea Garden Hotel İzmir, İzmir Nea Garden Hotel, Rum meyhanesi İzmir, Stathis Dapiapis, Grup Sirtaki, Turgay-Şebnem Büyükkarcı, Yalçın Korkmaz, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti