Mutluluğa Atılan İmza

Tuğrul Tarım’ın sahiplerinden Fatih Tuğrul ve Çaysat Şirketi’nin sahiplerinden Gizem Özyaman, Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen düğün töreniyle bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.Ortaokul döneminden tanışan ve geçtiğimiz sene nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan genç çifti bu özel günde sevenleri yalnız bırakmadı.
İşadamı Suat Özyaman ve Şengül Özyaman’ın kızları Gizem Özyaman’ın nikah masasındaki şahitliğini Ekrem Yüce, Cansu Akbaylar üstlenirken işadamı Hüsnü Tuğrul ve Berrin Dinçer’in oğlu Fatih Tuğrul şahitliğini Abdullah Tuğrul ve Ersan Atılgan üstlendi.


Gizem Özyaman’ın Vakko şıklığını yansıtan gelinliği konuklardan tam not alırken Fatih Tuğrul, Metin Kök imzalı damatlık takımıyla göz doldurdu.
Beyaz Lale Organizasyonun düzenlediği düğün törenine katılan konuklar Aegean Band’in seslendirdiği şarkılar eşliğinde coşkulu bir gece geçirdi. Gecenin en güzel ve en özel anları Etistar Fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi.

Çift, balayı için Singapur’a gideceklerini belirtti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Fatih Tuğrul, Gizem Özyaman, Ekrem Yüce, Cansu Akbaylar, Hüsnü Tuğrul, Abdullah Tuğrul, Ersan Atılgan, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti