Mustafa Topaloğlu'ndan Yepyeni Albüm 'Deme'

Uzun bir aradan sonra ''Deme'' adlı albümü ile tekrar müzik dünyasına hızla bir giriş yapan ''Mustafa Topaloğlu'' albümdeki şarkılarının çoğunu ''Survivor" adasında yazdı.Albümdeki çıkış parçası ''Deme ''nin lounge ve rock versiyonları ise oldukça dikkat çekici! Bütün dünya'nın peşinden gittiği lounge müzik akımına Mustafa Topaloğlu ' da Deme ile katıldı .Deme isimli şarkının lounge versiyonu gençler tarafından çok sevildi .

Şarkıya klip çekilirken de Warner Bros 'un ekibi ile çalışıldı .Realistik modelleme tekniği ile ''Kerem İle Aslı'nın hikayesi betimlendi Klip , 30 Kişilik ekiple yaklaşık 2 ayda çekildi.

Klip'te Mustafa Topaloğlu final sahnesinde yakıldı . Albümde ki diğer şarkılarını da kliplendirecek olan Mustafa Topaloğlu ,Albümüyle ilgili dünya ve hayat her gün değişime uğruyor ,hiç bir şey dünkü gibi dünde kalmıyor ,bugün'ün en iyi alt yapısını ve bu günün en iyi şarkısını klip'ini yaptım ,yarın olmadan dinleyin dedi .

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER mustafa topaloğlundan yeni albüm, mustafa topaloğlu, mustafa topaloğlu hakkında, mustafa topaloğlunun son albümü, deme albüm, mustafa topaloğlu deme