Muazzez Abacı; "20 Yaşında Bir Genç Kız Gibi Hissetim Kendimi"

19 Mayıs Kutlamarı için Girne Savoy Ottoman Hotel’de Sahne alan Türk Sanat Musikisinin dev ismi Muazzez Abacı, çok mutlu olduğunu dile getirdi.19 Mayıs Kutlamarı için Girne Savoy Ottoman Hotel’de Sahne alan Türk Sanat Musikisinin dev ismi Muazzez Abacı unutulmaz müzik ziyafeti ile gelen konukları eskilere götürdü. Dinleyicilerden oluşan korolar ile çok mutlu olduğunu ve ‘’19 Mayıs heyecanını yaşadığını ve hatta kedisini 20 Yaşında bir geç kız gibi hissettim kendimi ’’dedi.

Savoy Ottoman Otelde Sağlık nedenlerinden dolayı sahne alamayan Ebru Gündeş’e de geçmiş olsun dileklerini söyleyen Abacı, "Vertugo olduğunu öğrenir öğrenmez telefonla aradım iyi olduğunu öğrendim, Ebru’ya hak veriyorum sağlık çok önemli 14 yıldır ilk defa bir konserini iptal etmiş Allah bir daha iptal etmek nasip etmesin Ebruma" dedi.

Abacının konser öncesi yapılan Röportaj’da TSM ile sanat hayatlarına başlayan Sibel Can ve Ebru Gündeş’e çok kırıldığını, müzik yollarının doğru olmadığını söyleyerek sözlerine;  "Lütfen TSM okusunlar, çok başarılar onlardan sanat camiası içinde ikisinden tek dileğim budur’’dedi.

"Reklamlarında oynadığım Çikolata markası 2. Yıl tekrar benimle sözleşme yaptı. Reklam halen çok izlendiğini ABD ki CIO özellikle gelip tebrik ettiler beni’’ dedi.

Asena;Kıvrak dansları ile yine 45 dakikalık performası ile yürekleri ağızlara getiren Asena, ilk dans hayatına Muazzez Abacının onda yerin çok özel olduğunu ilk Abacının altında çıktığını ifade etti. Abacı kadar Ebru Gündeş'e acil şifalar dileyen Asena en kısa zamanda aynı sahneyi Gündeş ile paylaşmak istiyorum dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER muazzez abacı konseri, muazzez abacı izmir, ebru gündeş izmir