Mövenpick Hotel'de Lezzetli İftarlar, Tatlı Nağmeler

Sevdiklerinizle paylaştığınız renkli iftar sofraları, Ramazan ayının en keyifli anlarından biridir.Mövenpick Hotel Izmir, 18 Haziran - 16 Temmuz 2015 tarihleri arasında otelin 11. Katında yer alan ve manzarasıyla misafirlerini büyüleyen Mistral Lounge’da, Türk ve Osmanlı mutfağının birbirinden özel tatlarını Ramazan boyunca her akşam kurulacak açık büfe iftar sofrasıyla misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Deneyimli Başaşçı Murat Yıldız ve ekibi tarafından zengin iftariyeliklerle donatılan açık büfede, Medine hurmasından, Anadolu’nun en lezzetli peynirlerine, Kayseri pastırmasından, ev yapımı reçellere kadar; geleneksel Türk ve Arap mezelerinin en güzel örnekleri, Ege’nin gözbebeği zeytinyağlılar ve özenle hazırlanmış yöresel çorbalar, börekler, saray yemekleri gibi seçme lezzetler yer alıyor. Ayrıca döner istasyonumuzda ramazan ayı boyunca et ve tavuk döner de servis ediliyor. Karşı koyamayacağınız tatlı çeşitleri, limitsiz meşrubat seçeneği ve canlı fasıl müziği ise bu ziyafeti renklendiriyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mövenpick Hotel İzmir, iftar sofrası izmir, izmir iftar yemeği, Mistral Lounge izmir, Türk mutfağı izmir, Osmanlı mutfağı izmir, izmir ramazan yemeği, Murat Yıldız, izmir anadolu yemekleri, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti