Mövenpick Hotel İzmir'de Çok Özel Lezzetler

Mövenpick Hotel Izmir’in 11. katında yer alan ve muhteşem İzmir manzarasıyla misafirlerini büyüleyen Mistral Lounge Bar'da çok özel bir gece gerçekleşti.Şef Murat Yıldız ev sahipliğinde yapılan "Taste of Mövenpick" isimli gecede şefin özel menüsü Sevilen şarapları eşliğinde tadıldı. Ayhan Sicimoğlu'nun özel konuk olarak katıldığı gecede şarap ve yemek üzerine oldukça renkli sohbetler gerçekleşti. Mon Jardin Organizasyon'un özenle hazırladığı masa misafirler tarafından büyük beğeni topladı.

Gece, Genel Müdür vekili Senem Üngüderler'in katılan misafirlere yaptığı teşekkür konuşması ile başladı. Hep beraber yepyeni lezzetleri deneyip sohbet ederek, sıcak ve keyifli bir akşam geçirmek için her sene böyle bir tadım gecesi organize ettiklerini belirten Üngüderler, katılımlarından dolayı tüm misafirlere teşekkür etti. Ardından Sevilen Şarapları sahibi Enis Güner misafirlere gecede tadacakları şaraplardan bahsetti. Ayhan Sicimoğlu'nun misafirlere yaptığı konuşmanın ardından gece, Mövenpick Hotel Izmir'in başarılı şefi Murat Yıldız'ın yemeklerle ilgili verdiği bilgilerle ve hazırladığı özel yemeklerle devam etti.

İzmir'in medya ve cemiyet hayatının seçkin simalarının katıldığı etkinlikte sunulan lezzetler beğeni topladı. İstridyeden kestane çorbasına, uykuluktan mantı kokoreçe, keklikten dülger balığına özel olarak hazırlanmış ve sunumlarıyla beğeni toplayan menüye, Sevilen Şarapları eşlik etti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mövenpick Hotel Izmir, Ayhan Sicimoğlu, Taste of Mövenpick, Mon Jardin Organizasyon, Şef Murat Yıldız, İzmir Cemiyet Hayatı, İzmir Etkinlikler, Sevilen Şarapları, Enis Güner, Mistral Lounge Bar