Miss&Mr Kids Model Of Turkey 2015 Başvuruları Başladı

Behçet Uz Çocuk Vakfı yararına; Rönesans Ajans & Özge Özcan PR Ajans’ın organizasyonu ve Agora Alışveriş Merkezi ana sponsorluğunda bu yıl 1.si düzenlenecek olan Miss & Mr Kids Model of Turkey 2015 yarışmasının başvuruları başladı.Basın sponsorluğunu Habertürk gazetesinin; konaklama sponsorluğunu Renaissance İzmir Otel, Co-sponsorluğunu da Mini House Anaokulu, Studyo Ekrem, Joker Mağazaları ve Ekol Kulak-Burun-Boğaz Hastanesinin iş birliği ile yapacak bu dev organizasyon, 4 Ocak’da yapılacak olan yarı final elemelerinin ardından 4-8 yaş arası 10 kız ve 10 erkek çocuk finalistlerini belirleyecektir. 17 Ocak’da gerçekleştirilecek muhteşem final gecesi ise organizasyonun ana sponsoru olan Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek.

Yarışmanın Başvuruları Başladı

4-8 yaş arası kız ve erkek çocuklar katılabileceği, Miss & Mr Kids Model of Turkey yarışmasına başvurular başladı. Adaylar, 2 adet fotoğraf ve Behçet Uz Çocuk Vakfı Hesabına 20tl (yirmi) ödeme yapıldığına dair dekont ile şahsen, posta, veya e-mail yolu ile Rönesans Model Ajans’a başvuru yapabilirler yarışmaya son başvuru tarihi 03 Ocak 2015 saat 17:00’dır.

4 Ocak 2015”de Renaissance Otel’de yapılacak yarı final elemelerinin ardından 4-8 yaş arası 10 Kız ve 10 erkek çocuk finalist belirlenecektir. Yarışma finali öncesi kamp dönemi boyunca kız ve erkek çocuk modeller yürüyüş, dans ve koreografi dersleri alacaktır. Rönesans ajans tarafından 14 yıldır gerçekleştirilen Miss & Mr Model Of Turkey yarışmasında Fatoş Seymen, Irmak Atuk,Gökhan Keser,Ekin Türkmen gibi ünlü isimlerin oyunculuk ve moda dünyasına kazandırılmıştır. Bu yıl ilk kez çocuk modellerin seçileceği yarışma heyecanla bekleniyor.

Muhteşem Final Gecesi Agora Alışveriş Merkezi’nde 

İzmir’in fark yaratan alışveriş merkezi Agora’da 17 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek final heyecanla bekleniyor. Türkiye’nin yeni çocuk modellerinin seçileceği yarışma için seçilen 10 kız ve 10 erkek çocuk aday 17 Ocak 2015 tarihinde final gecesinde Agora Alıveriş Merkezi’nde podyuma çıkacaklar. Minik prens ve prenseslerin taçlarını giyecekleri muhteşem final gecesinde Agora Alışveriş Merkezi birbirinden ünlü konukları ağırlayacak. Seçkin markaları ve kaliteli restaurantları ile İzmirliler’in buluşma noktası olan Agora Alışveriş Merkezi ilk defa gerçekleştirilecek olan yarışmanın ana sponsorluğunu üstlenmek ile beraber organizasyona ev sahipliği de yapacak.

Basın toplantısında projeyi anlatan Rönesans Ajans sahibi Akif Örük; projeyi tanıtarak tüm sponsorlara ve ana sponsor olan Agora Alışveriş Merkezi’ne teşekkürlerini iletirken Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan; elde edilen gelirin Behçet Uz Çocuk Vakfına bağışlanacağı ve sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde gerçekleşecek olan Miss & Mr Kids Model Of Turkey yarışmasına destek vermekten ve finaline ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, Türkiye’nin minik modellerinin seçileceği yarışmayı heyecanla beklediklerini belirtti. 17 Ocak final gecesine tüm İzmir’lilerin davetli olduğunu söyleyen Noyan, muhteşem final gecesinin heyecanını İzmir’lilerle birlikte yaşayacaklarını söyledi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Miss&Mr Kids Model Of Turkey, Behçet Uz Çocuk Vakfı, Rönesans Ajans & Özge Özcan PR Ajans, Renaissance İzmir Otel, Mini House Anaokulu, Studyo Ekrem, Joker Mağazaları, Ekol Kulak Burun-Boğaz Hastanesi, Akif Örük , Agora Alıveriş Merkezi, Fatoş Seymen, Irmak Atuk,Gökhan Keser,Ekin Türkmen