Miplaya'da Geleneksel Türk Gecesi Başlıyor!

Tanınmış iş adamı Ferit Kora’nın Çeşme’de sahibi olduğu ve bu sezon turizme kazandırdığı Çeşme’nin ilk ve tek tatil köyü olan Miplaya Otel, misafirlerine keyifli bir tatil sunuyor.Keyifli atmosferi ve aile sıcaklığında hizmet kalitesini ön planda tutan deneyimli ve güler yüzlü personeli ile hizmet veren Miplaya Otel, Çeşme’nin en güzel plajı Boyalık’ta yer alıyor.

Deniz kum ve güneşin tadını çıkarmak isteyen tatilcilerin beğenisini alan Miplaya tatil köyü, 7 Eylül Cumartesi akşamı özel bir geceye imza atıyor. ‘’Türk Gecesi‘’ etkinliğinde geleneksel Türk mutfağından seçme yemeklerin misafirlere ikram edileceği ve otel dışı misafirlerin de 49 TL gibi cüzi bir bedelle konuk edileceği gecede, fasıl müziği eşliğinde eşsiz bir eğlence tatilcileri bekliyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER miplaya, miplaya çeşme, çeşme haberler, çeşme magazin, çeşme mekanlar, miplaya türk gecesi, türk gecesi eğlenceleri, çeşme eğlenceleri, Ferit Kora, çeşme tatil köyleri, miplaya otel, miplaya tatil köyü, miplaya nerededir, çeşme otelleri