Minik Patenciler Büyüledi

Spor veya eğlence amaçlı olarak buz patenine ilgi duyan herkese gerçek buz pisti keyfini yaşatan İzmir Optimum, minik kursiyerlerin muhteşem gösterisine sahne oldu. Bir yıl boyunca Optimum buz pistinde bu sporla tanışan ve eğitim alan minikler yıl sonu gösterileri ile nefesleri kesti.Optimum Outlet buz pistinde yıl boyunca uzman eğitmenlerden ders alan öğrencilerin yılsonu gösterisi, hem aileleri hem de Avm ziyaretçilerini büyüledi. Buz üzerinde muhteşem bir şov gerçekleştiren çocuklar, gösterinin sonunda diplomalarını almanın gururunu yaşadı.

Optimum Buz Pateni Antrenörü Yeliz Tekelioğlu Aydın, yetenekli çocukları spor dünyasına kazandırmaktan çok mutlu olduklarını belirtti. Diplomalı eğitmenlerle sporcu yetiştirdiklerini de sözlerine ekleyen Aydın “Bu spora ne kadar erken yaşta başlanırsa başarı o kadar büyük oluyor. Bize inanıp güvenerek çocuklarını bu spora başlatan ailelere ve minik sporcularımıza teşekkür ediyoruz. Bugün çocuklarımızla bir kez daha gurur duyduk.” dedi.

Gösterinin ardından minik buz patenciler hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek bu anlamlı günü ölümsüzleştirdi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER buz pateni, izmir buz pateni, İzmir Optimum, Optimum buz pisti, Optimum Buz Pateni Antrenörü Yeliz Tekelioğlu Aydın, Yeliz Tekelioğlu Aydın, izmri etkinlik, izmi avm etkinlik, minik buz patenciler