Milyarderler Eğlenememekten Şikâyetçi

İstanbul’da açılan billioner club’lar istenilen çizgiye bir türlü ulaşamadı.Üst sosyo-ekonomik statüde konukları ağırlamayı hedefleyen mekânlar ziyaretçi sorunu yaşıyor. Kendini iş adamlarının ortağı olarak tanıtan birtakım kişiler billioner club’larının havasını olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor.


Yalıkavak’ta geçen yıl açılan Billioner Club da aynı sorundan şikayetçi. Palmali Group’un İnşaat ve Turizm’den sorumlu Başkan Yardımcısı Kerem Tümay açılışta “Ortamı bozacak kimse içeri giremeyecek, elit atmosferin bozulmasına izin verilmeyecek” diye açıklama yapmıştı. Ancak gelinen noktadan milyarder iş adamları rahatsız.
Şampanya seramonileri düzenleyen birtakım kişiler milyarder işadamlarından tepki görüyor. Üst düzey, nezih ortamlarda uygunsuz eğlencelerin organize edilmesini uygun bulmadıklarını belirten iş adamları, misafirlerini ağırlayamaz duruma geldiklerini ifade ediyor.


Palmali Group’un sahibi Mübariz Mansimov ve konuklarına ayrılan özel VIP bölümde, kendini Mübariz Mansimov’un ortağı olarak tanıtan belli kişiler her gece eğlence düzenlerken çevredeki misafirlerden şikâyet geldi. Misafirler Mübariz Mansimov’un bu kişilerden haberinin olmadığı, aksi halde bu tip davranışlara asla izin vermeyeceğini belirtti.
Billioner Club’ta şampanya seramonileri düzenleyen ve alkolün de etkisinin artmasıyla çevreyi rahatsız eden kişilerin kimler olduğu merak konusu. Mübariz Mansimov medyaya yaptığı açıklamalarda Palmali Group’un %100 kendisinin olduğunu ve hiçbir ortağı olmadığını üzerine basarak belirtmişti.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER billioner club, eğlence hayatı, Mübariz Mansimov , billioner club istanbul, billioner club bodrum, billioner club izmir