Mezunlar Günbatımı Kokteyli'nde Buluştu

İzmir Özel Çamlaraltı Koleji'nin her yıl geleneksel olarak gerçekletirdiği Günbatımı Kokteyli'nde eski ve yeni mezunlarla öğretmenler bir araya gelerek eski günleri andı.Çamlaraltı Koleji'nin teras katında gerçekleştirilen kokteyle katılan 100'ü aşkın konuk, eski sınıf arkadaşları ve okullarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.

Kokteylde konuşan Genel Müdür Gülçağ Gençer, 61 yılı geride bırakan Çamlaraltı Koleji ailesine yeni katılan veliler ve mezunları bir araya getirmekten dolayı mutlu olduğunu söyledi.Bugüne dek binlerce öğrenciyi mezun ederek onları aydın ve Atatürkçü bireyler olarak yetiştirdiklerini ifade eden Gülçağ Gençer, devraldıkları eğitim meşalesini taşımayı sürdürdüklerini sözlerine ekledi.

İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Mezunlar Derneği Başkanı Reyhan Ildırar'da artık geleneksel hale gelen günbatımı kokteyli sayesinde birlikteliklerinin arttığını söyledi. Ildırar, herkese katılımlarından dolayı teşekkürlerini ileterek gelecek yıl tekrar buluşmak istediklerini ifade etti. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Özel Çamlaraltı Koleji, Günbatımı Kokteyli, Gülçağ Gençer, İzmir Özel Çamlaraltı Koleji Mezunlar Derneği , Reyhan Ildırar, Çamlaraltı Koleji