HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 4 Ocak 2017

Mert Optik Agora Mağazası Yılın En İyi Vitrinini Tasarladı

Magazinizmir
Agora Alışveriş Merkezi tarafından bu yıl 2.si gerçekleştirilen Yeni Yıl Temalı Yılın En İyi Vitrin Tasarım Yarışması sonuçlandı. Agora Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan toplam 180 markanın oyları sonucu En İyi Vitrin Tasarımı ödülünü "Mert Optik" kazandı.

Agora Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan 180 mağazanın katılımıyla gerçekleştirilen "Agora Yılın En İyi Vitrin Yarışması"nda Mert Optik’in mağaza tasarımı birinci oldu. Yarışma sonunda Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan "Yılın En İyi Vitrin Tasarımı" plaketini Mert Optik Perakende Satış ve Ürün Koordinatörü Soner Kayaanıt’a takdim etti. Plakete ek olarak tüm mağaza personeline Agora Sinemaları’ndan çift kişilik sinema bileti hediye edildi.

Mert Optik Perakende Satış ve Ürün Koordinatörü Soner Kayaanıt, Agora Alışveriş Merkezi Yönetimi’ne ve tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek, "Yeni kurulan vitrin tasarım ve uygulama departmanımın çok iyi bir iş çıkardı. Birbirinden güzel vitrin tasarımlarını geçerek birinci olduk. Bundan sonra ekibimizin tasarlayıp uygulayacağı vitrinlerimizle daha çok konuşulacağız" dedi.Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan ise Mert Optik mağazasını başarısından dolayı tebrik ederek, 2017 yılında da tüm iş ortakları ile beraber Agora Alışveriş Merkezi’nin özverili çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

 

 

 

HABER: Mesut Varlık
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN