Mavişehir'de Çifte Açılış!

Başarılı işletmeci İbrahim Akçakaya koordinatörlüğünde 20 Nisan Çarşamba akşamı , “Akşamcı Meyhane” ve “Outside Bistro” ile Mavişehir iki yeni konsepte merhaba diyor…Meyhane kültürüne yepyeni bir soluk getirdiklerini dile getiren “Akşamcı Meyhane'nin” sahibi Bülent Edinç ; “Biz İzmir’e ve İzmirlilere yeni ve farklı bir eğlencenin, keyifli bir ambiyansla bütünleştiği, gurme lezzetlerin yer aldığı bir yer olarak kapılarımızı açıyoruz. İzmir’i de en eğlenceli anlarda buluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

Ayrıca yine bu akşam İzmirlilerle buluşacak “Outside Bistro'nun" ortaklarından Türker Dikeç de; “Dj müzikleri eşliğinde zamanın akışına meydan okuyacağınız anlara sizleri ortak etmeye, hoş sohbetlerinizi Mavişehir’in en keyifli yerinde sizlerle buluşturmaya, İzmir’e bambaşka renk katmaya hazırlanıyoruz.” dedi.

İşte bu iki farklı konseptle bu akşam İzmirlilerle buluşacak, bu yaza damgasını vuracak bu iki mekanda, en güzel dakikalar sizleri bekliyor.

Şimdi sınırsız eğlenmek, en hoş anlarda buluşmak için geri sayım başlasın!

 

Akşamcı Meyhane Rezervasyon :  0232 324 36 06 / 0552 207 36 06

Outside Bistro Rezervasyon : (0232) 324 36 06

Adres : Caher Dudayev Bulv. Mavişehir

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER akşamcı meyhane, outside bistro, izmir açılış, izmir davet, izmir mekan rehberi, izmir magazin, magazin izmir, akşamcı meyhane nerede, akşamcı meyhane telefon, akşamcı meyhane adres, outside bistro adres, outside bistro telefon, outside bistro iletişim, outside bistro hakkında, outside bistro nerede