Mangal Başı Açıldı

Işıl Atlı tarafından Narlıdere'de kurulan Mangal Başı Restorant, İzmir'i daha lezzetli bir yer yapmak için hizmete açıldı.Özel İzmir Yaşlı Bakım ve Huzurevi’nin de sahibi olan başarılı iş kadını Işıl Atlı, işletmecilik tecrübesini şimdi de gıda sektörüne aktarıyor. Özellikle mangalın erkekler tarafından sahiplenildiğini ve mangal konsepti üzerine kurulan restoranların çoğunun erkekler tarafından işletildiğini belirten Işıl Atlı, ‘‘Biz bu algıyı değiştirmek istiyoruz. Sunduğumuz lezzetler ve hizmet kalitemizle farkımzı ortaya koyup, İzmir’de lezzet tutkunlarının ilk aklına gelen mekanlardan biri olmayı hedefliyoruz.’’ diye konuştu.

Geçtiğimiz gün hizmete giren restoranın açılışına Bornova Belediye başkanı Olgun Atilla,Buca Belediye Başkanı Levent Priştina ile çok sayıda davetli katıldı. Mangal Başı, kendine has tarifleriyle hazırladığı ve ete dair her şeyi bulunduran menüsüyle hareketli bir sezona imza atacak.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mangal Başı, Işıl Atlı, Narlıdere, Mangal Başı Restorant, İzmir, Özel İzmir Yaşlı Bakım ve Huzurevi, Bornova, Olgun Atilla, Buca, Levent Priştina, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti