Manga'dan New York'ta Albüm Tanıtımı!

Türkiye'nin ünlü Rock grubu Manga, çok yakında Poll Production etiketi ile piyasaya çıkartacağı yeni albümlerinin ve ingilizce olarak çıkartacakları bir diğer albümlerinin tanıtımını New York’ta her yıl düzenlenen, dünyaca ünlü "Cmj Müzik Maratonu"nda yaptı.2002 yılından beri her sene New York'ta düzenlenen ve daha önce Lady Gaga gibi önemli sanatçı ve grupların sahne aldığı festivalde Manga grubu dinleyicilerin büyük ilgisi ile karşılaştı.

Söyledikleri İngilizce-Türkçe şarkılar ile New York'luları coşturan Manga, burada bir nevi piyasaya çıkaracakları İngilizce albümün ön hazırlığını ve tanıtımını yaptı. Bu sırada Lil Wayne'dan Amy Winehouse'a kadar birçok ismin avukatlığını yapmış isimlerle görüştüler ve ünlü avukatlar grubun konserini izlemeye ve onlara destek vermeye geldiler. Daha sonra Los Angeles'a giden Manga, oranın ünlü ve önemli kulüplerinden Satellite de sahne aldı. Yeni şarkıları ile Amerika'daki hayranlarından tam not alan grup, albümün çıkacağı tarihi sabırsızlıkla bekliyor.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER manga, mangadan albüm tanıtımı, mangadan new yorkta albüm tanıtımı, lady gaga tanıtım, türkiyenin ünlü rock grubu, manga grubu hakkında, manga hakkında haberler, Poll Production, Cmj Müzik Maratonu, Cmj Müzik Maratonundaki türk grup, manga Cmj Müzik Maratonunda, ünlü rock grupları