Magro 'Güzel Yemek' Kordon'da

İspanyolca’da yağsız anlamına gelen Magro adlı sağlıklı yemek konseptli restoranın ikinci şubesi Kordon’da açıldı.Restoran, İzmirli girişimciler Halil Alkan, Elif Alkan, Atakan Atalar ve Batuhan Alpman’ın yatırımıyla Point Bornova AVM’nin ardından Kültür Mahallesi Atatürk Caddesi 220/A Alsancak’ta, SGK Alsancak Eğitim ve Dinlenme Tesisleri binasının altında hizmet vermeye başladı. Good Food (Güzel Yemek) sloganıyla dikkat çeken ve Cindibek Mimarlık tarafından tasarlanan Magro restoranda; Türk, İtalyan ve Fransız başta olmak üzere tüm dünyadan özenle seçilen lezzetler daha sağlıklı ve düşük kalorili olarak pişirilip servis ediliyor. Et, tavuk, balık, makarna, salata, tatlı, başlangıç, çorba ve serpme kahvaltı gibi geniş bir menüye sahip Magro restoran, sabah 8’den gece 11’e kadar hizmet verecek. Aynı anda 150 kişiye hizmet verebilen mekan yaz-kış daima açık olacak.

Açılış'ta Eserleri Sergilendi

İzmir cemiyet hayatının önemli isimlerinin katıldığı Magro restoranın açılış davetinde, İzmirli genç sanatçı Yağmur Yörük’ün 23 portre soyutlama çalışması ve Fatih Altan’ın 3 figüratif soyut eseri sergilendi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Halil Alkan, Elif Alkan, Atakan Atalar, Batuhan Alpman, Point Bornova AVM İzmir, Alsancak Magro, Alsancak Eğitim ve Dinlenme Tesisleri İzmir, İzmir Alsancak Eğitim ve Dinlenme Tesisleri, Cindibek Mimarlık İzmir, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyet Hayatı