HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 7 Aralık 2016

Lezzetin Yeni Adresi Maharet Döner Gerçek Yaprak Döneri Tattırıyor

Magazinizmir
İzmir Bayraklı Adliye ek binanın altında yer alan Maharet Döner hizmete açıldı. Sahipleri Doğan Aydemir ve kardeşi Bedirhan Aydemir tarafından açılan firma donanımlı ekibi ve şık dekoruyla eşsiz lezzetleri birarada barındırıyor.

29 çalışanı ile hizmet veren yerde İzmir’de et severlerin vazgeçilmezi olacağı belli.Açılışa yaklaşık 250 konuk katılırken iş ve siyaset dünyasından Bornova Belediye başkanı Olgun Atilla ve eski milletvekillerimizden Ali Aşlık ta oradaydı.


Maharet Döner Sahiplerinden Doğan Aydemir, Ustalarımız tarafından gidip seçilen etler, özenle marine edilip dinlendirilkten sonra %80 dana ve %20 kuzu oranlarıyla hazırlanıp döner ocaklarında odun ateşinde servise hazır hale getiriliyor. İç ve kuyruk yağı kesinlikle kullanılmamaktadır. Buna ek olarak kullandığımız kuzu cinsinden ötürü kesinlikle dönerde kuzu kokusu olmamaktadır.
Döner ocaklarımız odun ateşi kullandığımız için bize özel gelinip yerinde yapılmıştır.Dönerimiz kare döner şeklinde hazırlanmaktadır. Kare olması ve etin marinesi sayesinden dönerin sunumu tek parça gerçek yaprak döner olarak gerçekleştirilir.  dedi. 

Öncelikle ilk hedefimiz olarak İzmir halkına "gerçek yaprak döneri" tattırmak istiyoruz diyen Doğan Aydemir,  bu konuda doğru yolda olduğumuzu daha ilk haftamızda olumlu geri dönüşlerle gördük.
İlerleyen zamanlarda hedef olarak İzmir ve Ege bölgesine yeni şubeler açmayı planlıyoruz. dedi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN