Latin Top model, Matraş İçin Poz Verecek

2013 yaz sezonunu iddialı bir koleksiyonla karşılayacak olan Matraş, reklam kampanyasıyla da bu iddiasını ortaya koymaya hazırlanıyor. Matraş, “Have a Stylist Journey” adını taşıyan kampanyası için iki ünlü ismi bir araya getiriyor.Ünü sınırları aşan fotoğrafçı Mehmet Turgut’un kamera arkasına geçeceği kampanyanın yüzü ise Latin Amerika'nın en tanınmış modellerinden biri olan Yohana Vaca Guzman olacak.

Deride kalite ve ustalığın imzası olan Matraş, yaz sezonuna iddialı bir kampanya ile girmeye hazırlanıyor. “Have a Stylist Journey” adını taşıyan 2013 yaz kampanyası için iki ünlü ismi bir araya getiren Matraş, kamera arkasında ünü sınırları aşan fotoğrafçı Mehmet Turgut ve Latin top model Yohana Vaca Guzman ile çalışacak.

İyilik meleği Türkiye’ye geliyor

Matraş için Mehmet Turgut’un objektifine poz verecek olan Guzman, Latin Amerika bölgesinin en tanınan modeli olmasının yanında tam bir iyilik meleği. Yohana Vaca Guzman, gittiği her yerde, çocuklar ve yaşlılar için gerçekleştirdiği yardımlarla kalpleri fethediyor. 10 Nisan’da Matraş çekimleri için Türkiye’ye gelecek olan ünlü top model, İstanbul’da da kimsesiz çocuk ve yaşlılarla bir araya gelmeyi planlıyor.

2011 Bolivya Güzeli olan ve 2012 Miss Model of the World yarışmasında Latin Amerika kıtası güzeli seçilen 25 yaşındaki top model, geçtiğimiz günlerde Kolombiya’da yapılan “Panamericana 2013” yarışmasının da kraliçesi ilan edilmişti.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Yohana Vaca Guzman, model Yohana Vaca Guzman, mehmet turgut, ömehmet turgut matraş, matraş koleksiyon