Kültürpark'ta 203 Tenisçi Mücadele Ediyor

Kültürpark Tenis Kulübü’nde başlayan Tamsa Seramik Bahar Kupası’nda finale çok az bir zaman kala kortlar oldukça hareketlendi.Toplam 203 tenisçinin kıyasıya mücadelesi toplamda gün boyunca 4 kortta gerçekleştiriliyor.
Tenis Federasyonu’nun gözetimindeki puanlı turnuvada ülke sıralamasındaki konumlarını da yükseltebilecek olan sporcular daha fazla puan için ter döküyor.

Centilmence Mücadele Yapılıyor

Çok sayıda tenisçinin katıldığı turnuva için kortlarda yenilemeler yaptıklarını belirten Kültürpark Tenis Kulübü Başkanı Server Uyaroğlu, müsabakaların centilmence geçtiğini söyledi.

Her Yaştan Tenisçileri Bekliyoruz

Turnuvaya her yaş grubundan toplamda 203 tenisçinin katıldığını ifade eden Uyaroğlu, “Bu bizim için çok güzel bir tecrübe oldu. Göreve gelir gelmez böylesine büyük bir organizasyonu düzenlediğimiz için çok mutluyuz. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım turnuvanın eksiksiz geçmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Her zaman söylediğim gibi her yaştan tenis tutkunlarını kulübümüze bekliyoruz” diye konuştu.

27 Mart Pazar günü son bulacak turnuvanın şampiyonu aynı gün düzenlenecek olan mini törenle kupasını alacak.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kültürpark Tenis Kulübü İzmir, İzmir Kültürpark Tenis Kulübü, Tamsa Seramik Bahar Kupası İzmir, İzmir Tamsa Seramik Bahar Kupası, Server Uyaroğlu, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti