Küçükşeyler Anaokulu Eğitim Hayatına Merhaba Dedi!

Açılışa Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'ın yanı sıra; Küçük Şeyler Anaokulu Kurucuları Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzman Psikolog Süleyman Hecebil ve eğitim dünyasından çok sayıda konuk katıldı.Göztepe Küçük Şeyler Anaokulu Kurucusu eğitimci Özge Gökçe, geleceğin güvencesi çocuklara iyi bir gelecek sunmak için yola çıktıklarını söyledi.
Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan da, yatırıma emeği geçen herkesi kutlayarak, “Bizim geleceğimiz, yarının büyükleri çocuklardır. Okul öncesi eğitim konusu çok önemli. Aydınlık Türkiye için onların eğitimine ayrı bir özen göstermeliyiz” dedi.

Okul öncesi eğitimde 6 yıl önce yola çıktıklarını belirten Prof. Dr. Üstün Dökmen de, bugün 38 şubeyle hizmet vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Küçük Şeyler Anaokulları’nın özel bir sisteme sahip olduğunu da ifade eden Üstün Dökmen, tüm şubeler arasında program ve konu bütünlüğü olduğunu kaydetti.Dökmen, Küçük Şeyler Anaokulları’nda, İzmir’deki bir çocuk ile Gaziantepte bulunan bir çocuğun aynı saatte aynı dersi aldığını, hatta yemeklerde bile aynı mönüyü paylaştıklarına dikkat çekti. Ane-babalara, “Nasıl bir çocuk yetiştirmek istiyorsunuz?” sorusunu da soran Üstün Dökmen, “Çocuklarınızda görmek istediğiniz özelliklere sizler sahip misiniz? Eğer sahip değilseniz onları nasıl yetiştireceksiniz? Çocuk yetiştirmek çok özen gerektiren bir iştir. Okul öncesi eğitim de artık herkesin bildiği üzere çocuğun geleceğini şekillendiriyor. Dolayısıyla bu konuda her zaman bir uzmana danışmak gereklidir ve çocuklarımız bu uzmanların gözetiminde eğitim almalıdır” diye konuştu.


Göztepe Küçük Şeyler Farklı Mimarisiyle Dikkat Çekiyor
Göztepe'de bulunan tarihi köşkte kurulan ve farklı mimarisiyle dikkat çeken Küçük Şeyler Anaokulu, 450 metrekarelik kapalı alanı ve 350 metrekarelik bahçesiyle benzerlerinden ayrılıyor.
Küçük Şeyler Anaokulu, profesyonel eğitim kadrosu ve farklı eğitim materyalleriyle, çocuğun iç dünyasını ortaya çıkaracak ve yeteneklerini geliştirecek bir ortam sunuyor.
Türkçe dil etkinlikleri, Gems materyalleriyle desteklenen fen ve matematik etkinlikleri, orff yaklaşımlı müzik, resim, seramik, dans, denge hareket etkinlikleri ve yabancı dil etkinlikleriyle, çocuklar çok yönlü olarak yetiştiriliyor.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER küçükşeyler anaokulu, küçükşeyler, göztepe anaokulları, izmir açılışlar, izmir anaokulları, izmir eğitim kurumları