Küçük Safariciler Optimum'da

İzmir Optimum'da çocukların hayallerindeki yolculuklara çıktığı, eğlenirken öğrendiği çocuk atölyeleri büyük ilgi görüyor.



Küçük ziyaretçilerine yönelik Optimum Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında birbirinden özel çocuk atölyeleri hazırlayan Optimum Outlet, minikler için eğlence ile eğitimi bir arada sunuyor.
Optimum’un minik ziyaretçileri bu kez 28 Kasım Cumartesi günü “Küçük Safariciler Çocuk Atölyesi”nde buluşacak. Saat 14:00, 15:00, 16:00 ve 17:00’ da dört ayrı seans şeklinde gerçekleştirilecek atölyeye 4 ile 10 yaş arası tüm çocuklar ücretsiz katılabilecek. Küçük Safariciler Atölyesi’nde çocuklar doğadaki vahşi hayvanları tanıyıp boyama yapacak. Optimum’un şanslı minikleri atölyede safari dansını öğrenerek yaşıtlarıyla keyifli zaman geçirecek.

Minik Katılımcılar Öğrendiklerini Sertifika İle Belgeleyecek

Çocukların zihinsel gelişimine de katkı sağlamak amacıyla uzmanlarca hazırlanan atölyeler kapsamında çocuk ziyaretçilerini ücretsiz olarak ağırlayan Optimum Outlet, miniklere eğlenceli ve heyecan verici bir atölye çalışması sunuyor. Birbirinden özel atölyelere katılan çocuklara eğitimin sonunda sertifika veriliyor.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Optimum Outlet, Optimum Outlet İzmir, Optimum Çocuk Kulübü etkinlikleri, Küçük Safariciler Atölyesi, İzmir etkinlikleri