Koruncuk Vakfı’ndan Çocuklar Yararına Kermes

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar (Koruncuk) Vakfı, geçtiğimiz günlerde “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin oyuncuları ile birlikte Urla’da gerçekleştirdiği temel atma törenin ardından bu kez de Alaçatı’da bir kermes düzenledi.“Koruncuk Bazaar Alaçatı” adlı kermesten elde edilecek gelir, bir kez daha Urla Çocuk Köyü’nün yapımına katkı sağlamak için bağışlanacak. Cumartesi ve pazar günü Alaçatı Bellazure’de gerçekleşen kermeste, takı, ev eşyası, plaj kıyafetleri ve aksesuar ürünleri satıldı. Öğlen 11.00 ile akşam 23.00 saatleri arasında gerçekleşen ve 20 firmanın yer aldığı sosyal projeye, İzmir cemiyet hayatından çok sayıda kişi ilgi gösterdi.

Projenin mimarları olan Koruncuk Vakfı üyeleri, herşeyi çocuklar için yaptıklarını ve onlara iyi bir gelecek hazırlamak istediklerini belirtti.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Koruncuk Vakfı, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar (Koruncuk) Vakfı, Muhteşem Yüzyıl, Alaçatı kermes, Koruncuk Bazaar Alaçatı, Urla Çocuk Köyü, Alaçatı Bellazure, çocuklara yardım, alaçatı etkinlik, çeşme etkinlik