Koban ve Koç Ailelerinin Mutlu Günü!

Tüpraş İzmir Rafinerisi emekli müdür muavinlerinden Fizik Mühendisi Rıdvan Koban, emekli banka müdürü Birsen Koban’ın kızları Didem Koban ile ODTÜ, Girne Amerikan Üniversitelerinde profesörlük yapan Sabri Koç, İngilizce Öğretmeni Serpil Koç’un oğulları Engin Koç dünya evine girdi.Amerika’da eğitimini tamamlayarak Türkiye’ye dönen ve Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Öğretim Üyeliği yapan Yrd. Doç. Dr Didem Koban ile Başkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Engin Koç bir ömür mutluluğa “EVET” dedi.

Tekneyle geldikleri Çeşme Kaya Prestige Sunshine Otel’de görkemli bir düğünle evlenen genç çiftin şahitliklerini Prof. Dr. İsmail İlhan, As-Yakıt Sahibi Ayhan Arslan, Prof. Dr. Adem Güler, Prof. Dr. Kemal Aktuğ’lu ve uzun yıllar Amerika’da finans sektöründe firması bulunan Gökhan Kısacıklıoğlu yaptı.

Düğün törenine Didem Koban’ın Amerika Goldman Sachs’ta Proje Müdürü olan ablası Sinem Koban İlhan ile Barclays Capital Genel Müdür Yardımcısı eşi Mehmet İlhan, Broks Brothers Genel Müdürü Füsün Kuran başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışından çok sayıda arkadaşı ve davetli bu mutlu güne katıldı.

Didem Hanım 4 metre uzunluğundaki el işlemesi balık modeli Pronovias gelinliğiyle göz kamaştırırken Engin Bey Vakko şıklığını tercih etti. Yemekli düğünde 15 kişilik Batılılar Orkestrası sahne aldı. Mutlulukları gözlerinden okunan genç çift balayı için bir haftalığına Venedik’i tercih ettiler. Balayının ardından Türkiye’ye dönecek olan çift görev yerleri Ankara’da ikamet edecek.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Rıdvan Koban, Birsen Koban, Didem Koban, sinem koban, mehmet ilhan, füsun kuran, tüpraş, tüpraş hakkında, izmir düğünler, izmir cemiyet hayatı, çeşme düğünler, Kaya Prestige Sunshine otel, Kaya Prestige Sunshine