Klarnet Ustası Hüsnü Şenlendirici 22 Kasım'da İzmirlilerle!

Türkiye’nin sayılı virtüözlerinden Hüsnü Şenlendirici, klarnetinin büyülü sesini 22 Kasım'da Hayal Kahvesi Performans'ta müzikseverlerle paylaşacak.2011 yılının sonbaharında çıkardığı, Hüsn-ü Hicaz albümüyle büyük başarı elde eden Hüsnü Şenlendirici, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da birçok şehrinde konserler vererek, adını yurt içinde olduğu kadar, yurt dışında da duyurdu.

Tüm konserleri yoğun ilgi gören, her biri kendi enstrümanlarında çok önemli isimlerden oluşan orkestrasının katkısıyla dinleyicilere unutulmaz saatler yaşatan müzisyen, şimdi de yılın en özel günlerinden birinde sizlerle olacak.

Duygu yüklü besteleri olduğu kadar coşkulu melodileri de ustaca icra eden Hüsnü Şenlendirici, sahnede hem albümünde yer alan unutulmaz klasikleri hem de kendi bestelerini seslendiricek.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER klarnet ustası hüsnü, hüsnü şenlendirici, hüsnü şenlendirici kimdir, izmir konserler, izmir fasıllar, izmirdeki müzikal gösteriler, 2013 izmir etkinlikleri, hayal kahvesi, hayal kahvesi konserler, hayal kahvesi hakkında, türkiyenin virtüözü