Kit-Vak İçin Destek Veriyorlar

Shopping Party 2 sosyal sorumluluk projelerine vermiş olduğu destek ile ses getirmeye devam ediyor.Kurulduğu günden bu yana kanser hastası çocuk ve erişkinlere destek vermeyi amaç edinmiş olan KİT-VAK, Shopping Party 2 kapsamında kurulacak standıyla vakıf fonuna katkı sağlamayı hedeflemektedir. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi içerisinde yer alacak olan “KİT-VAK Hasta ve Hasta Yakınlarına Destek Konukevi” sosyal sorumluluk projesi destek fonuna aktarılacak gelirler için KİT-VAK bez bebekleri satışa sunulacaktır.

Projeye maddi destek sağlamak için satılacak bebeklerin sunumu etkinliğe katılan ünlü oyuncular ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri Siren Ertan Çarmıklı, Melis Akman, Didem Özkardeş, Sarah Nahmiyas, Esen Yazgan, Yeşim Veryeri, Arzu Baybal, Berna Sipahi, Bahar Akıncı tarafından yapılacaktır. Sizleri de bu anlamlı organizasyonda yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kit-Vak İzmir, İzmir Kit-Vak, Shopping Party 2 izmir, izmir Shopping Party 2, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi izmir, izmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi, Hasta Yakınlarına Destek Konukevi izmir, izmir Hasta Yakınlarına Destek Konukevi, Siren Ertan Çarmıklı, Melis Akman, Didem Özkardeş, Sarah Nahmiyas, Esen Yazgan, Yeşim Veryeri, Arzu Baybal, Berna Sipahi, Bahar Akıncı, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı