Keremcem’den Optimum’da Aşk Konseri

Pop müziğin sevilen ismi Keremcem, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde İzmir Optimum’da aşk rüzgarı estirdi.Oynadığı dizilerdeki başarısı ve yakışıklılığı ile de gönülleri fetheden Keremcem, aşk şarkılarını bu kez sevenler için seslendirirken hayranlarıyla da hasret giderdi.

Keremcem Hayranları Optimum’a Akın Etti

Keremcem’i görmek için hayranları İzmir Optimum Outlet’e akın etti. Saatler öncesinden sanatçıyı beklemeye başlayan sevenlerinin ilgisi, yakışıklı sanatçı sahneye çıkar çıkmaz doruğa ulaştı. Özellikle genç kızların ilgisi ile Optimum yer yerinden oynadı.

Keremcem albümünü aşıklar için imzaladı

Birbirinden güzel şarkıları ile binlerce hayranının gönlünde yer edinen ünlü yıldız, 14 Şubat’ta bu kez sevgililer için düzenlenen mini konserde sahneye çıktı. En sevilen şarkılarını geniş hayran kitlesi ile birlikte seslendiren Keremcem, daha sonra ziyaretçilerle bol bol sohbet ederek imza dağıttı ve hatıra fotoğrafı çektirdi. Optimum ziyaretçileri, romantizm dolu saatler yaşadıkları bu özel konser ile unutamayacakları bir Sevgililer Günü geçirdi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Keremcem, 14 Şubat Sevgililer Günü, İzmir Optimum, izmir optimum etkinlik, keremcem izmirde, keremcem şarkıları