Kaya Thermal&Convention'da Mutlu Son

Koton Firmasın’nda insan kaynakları uzmanı olarak görev yapan Pınar Baskan ve Indesit’in Arge Mühendislerinden Mehmet Ali Taşyurt, Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen düğün töreniyle evlendi.Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde öğrenim gördükleri yıllarda tanışan çifti bu özel günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı.
Abdullah Başyurt ve Fügen Taşyurt’un oğulları Mehmet Ali Taşyurt’un nikah masasındaki şahitliğini Ali Taşyurt üstlenirken Ayhun Baskan ve Jale Baskan’ın kızları Pınar Baskan’ın şahitliğini ise Pelin Kızmazer üstlendi.
Pınar Baskan, Relactive moda evinin tasarladığı gelinlikle göz doldurken Mehmet Ali Taşyurt, Sarar şıklığını yansıtan damalığı ile konuklardan tam not aldı.
Beyaz Lale organizasyonun düzenlendiği düğün törenin müziklerini ise Zeytin Sanat seslendirdi. Gecenin en güzel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi. Genç çift balayı için rotayı İtalya’ya çevirdi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kaya Thermal&Convention, Koton, Pınar Baskan, Mehmet Ali Taşyurt, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Abdullah Başyurt, Fügen Taşyurt, Ali Taşyurt, Ayhun Baskan, Jale Baskan, Pelin Kızmazer, Relactive moda evi, Sarar, Beyaz Lale organizasyon, Zeytin Sanat , Etistar fotoğrafçılık, İtalya, balayı, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti