Kaya İzmir Thermal& Convention'da Sevgililer Günü

Kaya İzmir Thermal& Convention, 14 Şubat için düzenlediği iki ayrı programı ile 'Sevgililer Günü'nü yine ölümsüz kılıyor.Romantik bir gece yaşamak isteyen sevgililer piyano müziği eşliğinde Mirus A’lacarte akşam yemeğini tercih ederken eğlence dolu bir gece geçirmek isteyenler Ebru Gündeş konseriyle eğlenceyi doruklarda yaşayacak.

Sevgililer Günü'nü anlamlı ve unutulmaz kılmak isteyen çiftler için Kaya İzmir Thermal&Convention piyano müziği eşliğinde romantik bir akşam sunuyor. Mirus A’lacarte Restourant 14 Şubat’ta, aşıkları çok özel bir akşam yemeğine davet ediyor. Adem Gebzen ile canlı müzik ve Baş aşçı Nejdet Polat tarafından özenle hazırlanmış özel menü eşliğinde romantik saatler sevgilileri bekliyor.

Romantik bir gece yaşamak isteyen sevgililer, deniz ürünleri başlangıç tabağı ile akşama merhaba diyecek somon bohçası ile akşamın tadını sürdürecek. Keçi peynirli bonfile ile ana yemeğin lezzetini tadıp finalde kestaneli kabaklı kek ile geceye tatlı bir nokta koyabilecekler.

Otelin sevgililer günü için diğer programı ise Kaya Kongre Merkezi’nde Tiamo Tur’un düzenlediği Ebru Gündeş konseri. Ünlü sanatçı birbirinden sevilen şarkılarını bu kez İzmir’deki sevgililer için seslendirmeye hazırlanıyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kaya İzmir Thermal& Convention, Mirus A’lacarte İzmir, İzmir Mirus A’lacarte, Ebru Gündeş İzmir, İzmir Ebru Gündeş, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti