Karşıyaka'da “Soylu” Açılış

Avrupa standartlarındaki eğitim modeli ve “Çocuğunuzu sizin kadar sevebilecek birileri daha var” sloganıyla yola çıkan Soylu Anaokulları, yeni şubesini Karşıyaka’da açtı.Kaliteli zaman etkinliklerini farklı aktivitelerle çocukların sıkılmasına izin vermeden eğlenceli bir eğitim sunarken velilere önemli mesajlar veren Soylu Anaokulları, eğitimdeki son yenilikleri uygulamadaki başarısıyla öne çıkıyor.

9 Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu Emel Bal tarafından Latife Hanım Köşkü yanında hizmete giren Soylu Anaokulları’nın ikinci franchising şubesinin açılışına AKP İzmir Milletvekili Rıfat Sait, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yüce, Çiğli Kaymakamı Dr. Mustafa Arı, Karşıyaka Belediyesi Meclis üyeleri çok sayıda veli ve davetli katıldı.

2-6 yaş arasına kaliteli eğitim verecek olan Karşıyaka Soylu Anaokulu’nun Karşıyaka ve milli eğitimimize hayırlı olsun temennisinde bulunan İzmir Milletvekili Rıfat Sait, yeni bir umut ve yeni iş imkanlarının açıldığını belirterek “Çocuklarımıza güzel eğitim verilirken sağlanacak istihdam bizim için güzel. Neresi olursa olsun yeni açılacak yerleri ortak olarak görüyoruz. Her açılan yer hükümetimiz tarafındanda Türkiye Cumhuriyeti’nin vergi ortağı olarak görülüyor. Küçük öğrencilerimize etik değerlerimiz ve milli değerlerimizin alt yapısının en iyi şekilde verileceğine eminiz” dedi.

Soylu Anaokulları Şubeleşmeye Devam Ediyor

Karşıyaka şubesini açmaktan duydukları mutluluk gözlerine yansıyan Soylu Anaokulları Kurucusu Dilek Soylu, “Biz eğitimciler, Türkiye’nin geleceği olan okul öncesi eğitimini, çocuklarımıza en iyi şekilde vererek geleceği ellerimizde şekillendiriyoruz. Türkiye’de ilk defa eğitimci tarafından denetlenen okullarımızda ve verdiğimiz franchising şubelerimizde eğitim programından, çocukların beslenmesine, psikolojik durumlarına hatta kullanılacak eğitim malzemelerine kadar her detayı ile ilgileniyoruz. Soylu Anaokulları, akademik ve kaliteli eğitim verdiği çocuklarımızla birlikte büyüyor” dedi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Soylu Anaokulları, 9 Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi, Emel Bal, Latife Hanım Köşkü , Rıfat Sait, Hüseyin Mutlu Akpınar, Sadettin Yüce, Dr. Mustafa Arı, Karşıyaka Belediyesi, Karşıyaka Soylu Anaokulu, Dilek Soylu