MAGAZİN -- 7 Aralık 2015

Karşıyaka LIFE Dergisi, Yedinci Yaşını "İzmir'in EN'leri" Ödül Töreni İle Kutladı

Magazinizmir
İzmir'in D&R'larda en çok satan dergisi Karşıyaka LIFE, 7. yaşını "So Estetik" ana sponsorluğunda 800 seçkin konuk ile La Vie Nouvelle'de kutladı.

Geceye "İzmir'in EN'leri" ödül töreni damgasını vurdu. Sanatçılar Nil Burak ve Nurhan Damcıoğlu aldıkları ödül sonrası sahne şovları ile konuklardan büyük alkış aldılar.
La Vie Nouvelle'de gerçekleşen görkemli kutlamaya İzmir'in seçkin kişi ve kurumlarına verilen "İzmir'in EN'leri" ödülleri damgasını vurdu. So Estetik ana sponsorluğunda düzenlenen gecede; İZYAB, Metinler Yapı, Has Otomotiv Mercedes-Benz Türk, Villafors, Karra - Demircan, La Vie Nouvelle, Karşıyaka Belediyesi gecenin gerçekleşmesinde büyük paya sahip oldular. Ayrıca İsabet Steak House, Kuzguni, Roket Prodüksiyon, By Gökçe Deniz, Ali Baran, Tekin Ekinci, Emre Girgin gecenin çözüm ortaklığını yaparak konuklara en iyi misafirperverliği gösterdiler. Hakan Doğanay'ın sunumuyla gerçekleşen 7.yıl "İzmir'in EN'leri" ödül gecesinde müzikte Tufan Aksoy Müzik Organizasyon (Omnitone) gecenin ilerleyen saatine kadar konuklara müzik ziyafeti sundular.

İzmir'in EN'lerinde Kimler Ödül Aldı?

Dergi editörleri tarafından 11 kişi ve kuruma ödülleri verildi.

1- Yerel Basına Verdiği Destek İçin - Hasan Ege TÜTÜNCÜOĞLU
2 - Kadına Verdiği Destek Projeleri ile - LİYAKAT DERNEĞİ
3 - En Başarılı Kadın Girişimci - NEHİR SİPAHİ KAYADELEN
4 - Sanata ve Sanatçıya Verdiği Destekte - EKOL SANAT GALERİSİ
5 - Sosyal Projelerde Farkındalık Yaratmada - (İZSİAD) İzmir Sanayi ve İş Adamlar Derneği
6 - Spora, Sporcuya Voleybol ve Yelken Dallarında Verdiği Desteklerden - ARKAS HOLDİNG
7 - En Tarz İş Adamı - VOLKAN SİNTAÇ
8 - Sanat Onur Ödülü - NİL BURAK
9- Onur Ödülü - NURHAN DAMCIOĞLU
10 - Karşıyaka Basketbol Takımı Başarılarından - UFUK SARICA
11- En İyi Uygulanan Sosyal Sorumluluk Projesi / Karşıyaka'nın Filizleri - KARŞIYAKA BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN MUTLU AKPINAR


Karşıyaka'nın Filizleri'nin İlk Ödülü

Dergi imtiyaz sahibi Güliz Eğrihancı'dan ödülünü alan Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar gecede yaptığı konuşmada, "Karşıyaka'nın Filizleri projesinin sadece Karşıyaka'nın değil tüm Türkiye'nin projesi olduğunu bu ilk ödülün gelecek ödüllerin habercisi olduğunu bildiğini" söyledi. Ayrıca derginin yeni yaşını kutlarken, tüm Karşıyaka'nın günden güne kenetlenerek daha nice projeler gerçekleştireceğine inandığını belirtti.


Tüm Salon "Kaf Sin Kaf" Diye İnledi

THY Avrupa Ligi'nde mücadele eden Pınar Karşıyaka'nın Başantrenörü Ufuk Sarıca'nın deplasman maçı nedeniyle katılamadığı ödül gecesine, adına İzmir'in EN'leri ödülünü Karşıyaka Spor Kulübü başkanı Ali Erten aldı. Erten ödülü almak için çıktığı sahneye salondaki tüm Karşıyaka Kulüp yöneticilerini davet ederek birlik mesajı verdi. Ayrıca tüm salon hep birlikte Kaf Sin Kaf çekerek ne olursa olsun her zaman takımlarının yanında oldukları mesajını verdi.


Nil Burak Şov

İzmir'in EN'leri gecesinde Kıbrıs'tan gelerek "Sanat Onur Ödülü"nü alan Nil Burak, gecede seslendirdiği klasikleşmiş parçaları ile davetlileri mest etti. Burak "İzmir artık benim memleketim, Karşıyaka'da Kıbrıs'tan sonra ikinci yuvam" dedi.


Nurhan Damcıoğlu'dan Kanto Gösterisi

Gecede "Onur Ödülü" alan Nurhan Damcıoğlu, ünlü sunucu Hakan Doğanay ile sahnede yaptıkları dans şovu ve sonrasında kanto gösterisi ile davetlileri coşturdu. Damcıoğlu "Bu şehirde yaşamaktan çok mutluyum, Karşıyaka ve Karşıyakalıları çok seviyorum" dedi.

Dergi editörlerinin 7.yıl pastasını kesmesiyle sahne, gecenin bitimine kadar Omnitone'un muhteşem repertuarına bırakıldı. 7.yıla özel fosforlu olarak basılan dergi konuklardan tam not alırken, gece sonunda tüm davetlilere dağıtıldı.  

FACEBOOK İLE BAĞLAN