Kanal T Ege Bölge Müdürlüğü Açıldı

"Temiz Toplumun Tercihi” sloganı ve ilkesiyle 01.03.2007 tarihinde yayın hayatına başlayan Kanal t Ege Bölge Müdürlüğü resmen açıldı.Alsancak LouJain’de düzenlenen tanıtım kokteylede politika, iş ve sanat, basın dünyasının tanınmış simalarını bir araya geldi Ege Bölge Temsilciliğini Hakan Altınsır, Bölge Müdürlüğü’nü ise Seher Onay’ın yapacağı Kanal t’nin İzmir ve Ege’ye ayrı bir önem vereceği belirtildi.

İzmir’in başarılı gazetecilerinden Yunus Karakaya’nın da “Temiz Siyaset” programı ile izleyicilerin karşısına çıkacağı Kanal t İzmir’in tanıtım kokteyline; Kanal t Yönetim Kurulu Başkanı İdris Keskinci, Genel Yayın Yönetmeni İlker Karaca, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Akın Kazançoğlu,Basın İlan İzmir İl Müdürü Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Deniz Dev, Basın İlan Kurumu (BİK) İzmir İl Müdürü Fikret Sönmez. İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu siyasi partilerin il başkanları ve belediye başkan adayları katıldı

Gecede bir konuşma yapan Kanal t Yönetim Kurulu Başkanı İdris Keskinci” Yayın hayatına başlamış olduğu ilk günden günümüze kadar olan süreçte, özellikle Avrupa ve Türki Cumhuriyetlerinde yaşayan Türklerin beğenisini de kazanması nedeniyle geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştır.
Kanal t Televizyonun teknik alt yapısının Türkiye’de yayın yapan birçok ulusal televizyonun alt yapısından üstün olması, yayın akışında öne çıkabilme ve sürekli ilerleme avantajı sağlamaktadır.

Ülkemiz genelinde yapılan izlenme oranları araştırmalarında % 70 seviyesinde uydu kanallarının tercih edildiği bilinmektedir. Yine yapılan araştırmalar, Kanal t Televizyonunun uydudan yayın yapan kanallar arasında en çok izlenen televizyonlar arasında olduğu ispatlanmıştır.
Kurumsal yapısı, insan kaynakları yönetimi ve temiz toplum yayınları ilkesi ile başarıyı yakalamış olan KANAL t’nin yayınlarına eğilimi olan izleyicilerin, aynı program dilimlerini belirli gün ve saatlerde takip etmesi nedeniyle reklam verenlerinin mesajları aynı kişilere birden çok kez ulaşabilmektedir. Bu nedenle reklamı yapılan ürün ve hizmetlerin Pazar paylarının artması olasıdır. Karşılıklı bire bir yapılan çalışmalar doğrultusunda reklam veren açısından hedef kitleye erişim maliyeti mümkün olabilen en uygun seviyede gerçekleşmektedir.

Dünyada ve Türkiye’de gündemi takip ederek, izleyicinin güncel olaylara değişik açılardan bakmasını sağlamak ve bunu yaparken kendi gündemini belirleyen projeler üretmek.

Hedef kitlesini tüm izleyicilerimizin profiline göre belirleyip, izleyici beklentisi doğrultusunda KÜLTÜR- SANAT, MÜZİK- EĞLENCE, SOSYAL-İŞ YAŞAMI, HABER- EKONOMİ vb. gibi üst başlıklarla hem izleyicinin keyif alacağı hem de bilgi ve fikir sahibi olacağı programlar yayınlayarak izleyiciye ekranda görmek istediği seyir keyfini sunmaktır…
KANAL t Televizyonu, Türkiye ve yurtdışında yaşayan Türklere yönelik örf ve adet ilkelerine bağlı, reyting kaygısı olmadan, kaliteyi sürekli yukarıya çekecek programlar üretir ve yayınlar. KANAL t’deki yayın ilkesi önceliği, program kalitesi ve doyurucu içeriktir. Hazırlanan programlar gerek istatistik gerekse saha analizleri ile ön incelemeden geçirilir ve nihai karar aşamasında toplum değerleri göz önüne alınarak yayına verilir.

Kaliteli yapımlar ve dolu dolu içeriği olan bu programlar hem izleyenler hem de reklam veren kurumlar için artı değer oluşturmaktadır.
Gecede yapılan konuşmalarda, Kanal t’nin özel haberleri ve programlarıyla İzmir ve Egeliler tarafından ilgiyle izleneceği belirtildi. Gecenin sonunda “Kanal t” logolu pasta ise protokol tarafından kesildi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER kanal t, kanal t ege bölge müdürlüğü , kanal t izmir açılış, haluk elvan, seher onay, kanal t hakkında