HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 16 Haziran 2017

KalDer Yerel Kalite Ödülleri Sahiplerini Buldu

Magazinizmir
Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi’nin (KalDer) bu yıl Değişim 4.0 ana başlığı altında düzenlediği 18’inci Mükemmelliği Arayış Sempozyumu kapsamında verilen Yerel Kalite 2017 Ödülleri sahiplerini buldu.

İzmir Hilton Oteli'nde 3 gün boyunca 'Değişim 4.0' başlığında düzenlenen sempozyumda, ekonomiye yön veren şirket ve liderleri de buluşturdu.

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen törende kamu sektöründe Ege Bölgesi Mükemmellik Büyük Ödülü'nü Medical Park İzmir Hastanesi alırken, özel sektörde Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü'nü Folkart Yapı AŞ kazandı.

EFQM mükemmellik modeline göre değerlendirilen ve kalite bilincini ulusal ve yerel çapta özendirme, yaygınlaştırma ve ödüllendirme amacıyla düzenlenen Yerel Kalite Ödülleri kamu ve özel kurumlardan oluşan ekipler mücadele etti.

Yılın Başarılı Ekibi İpragaz

Yılın Başarılı Ekibi kategorisinde altın ödülüne İpragaz AŞ Gaziantep Dolum Tesisleri'nden Sonuç ekibi hak kazandı. Aynı kategoride yarışan Vestel Ticaret AŞ Müşteri Hizmetler Genel Müdürlüğü'nden Yazılım Kazanım ekibi gümüş ödül alırken, Valf Sanayi AŞ'den Super Finish ekibi de bronz ödüle layık görüldü.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN