KalDer Üyelerinden Sevgililer Günü Pastası

KalDer İzmir Şubesi, üye işbirliğininin geliştirilmesi ve sürdürülebilir kalite politikasının devamlılığı amacıyla Dr. Oetker'i ziyaret etti.KalDer üyelerinin keyifli anlar yaşadığı ziyarette, üyeler Dr. Oetker ekibi ile birlikte sevgililer gününe özel Eros Aşk Pastası yaptı. Her üyenin kendi sevgililer günü pastasını yaptığı gezide Dr. Oetker ekibi üyelerine pasta yapmanın ince ayrıntılarını gösterdi.

Dr. Oetker Halkla İlişkiler Müdürü Emine Özden'in firmanın kalite prosedürleriyle ilgili KalDer üyelerini bilgilendirdiği ziyarette, üyelere firmanın Almanya Bielefeld'de küçük bir eczanede kurulduğu günden bu yana tüm tarihi barkovizyon eşliğinde gösterildi. Özden ayrıca KalDer üyelerine Dr. Oetker'in ürünlerini belirlemede ve sunmada yaptıkları çalışmalar ile düzenledikleri workshoplar hakkında da bilgi verdi.

Dr. Oetker’in de KalDer ile ortak çalışmalarının söz konusu olduğunu ve iki yıl üst üste KalDer'den ödüller aldıklarını vurgulan Özden, "Ziyaretimize gelen KalDer üyeleri bizim için aynı zamanda birer tüketici. Bizim ürünlerimiz de kaliteli ürünler olduğu için gerek firma ziyaretlerinde gerekse de atölye çalışmalarımızda ürünlerimizi sunmaktan büyük keyif alıyoruz. Sevgliler günü yaklaştığından dolayı da ziyaretçilerimizle birlikte hep beraber Eros Aşk Pastası yaptık. Herkesin sevgililer gününü de kutluyorum" dedi. Özden, KalDer üyelerinin firma ziyaretlerinin sektörü destekleme açısından güzel bir çalışma olduğunu ifade etti.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER KalDer İzmir, İzmir KalDer, Dr. Oetker İzmir, Emine Özden, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti