Kahraman Tazeoğlu Yeni Kitabı Aşkla Kal İle İzmirli Okurlarıyla Buluşuyor

Kendine has üslubuyla son zamanların çok takip edilen yazar ve şairlerinden Kahraman Tazeoğlu yeni kitabi Aşkla Kal ile 24 Ocak Pazar saat 16:30’da İzmir Optimum Oulet AVM, D&R mağazasında okuyucularıyla bir araya gelecek.Sevenlerinin unutamayacağı bir gün yaşayacağı buluşmada Kahraman Tazeoğlu yeni kitabından bahsederek, kitabını okurları için imzalayacak.

İzmir Optimum Outlet AVM ’de bu Pazar son kitabı Aşkla Kal ile en çok satanlar listesinde yer alan şair, yazar ve radyo programcısı Kahraman Tazeoğlu, okuyucularıyla buluşacak. Aşkı kendine has bir üslup ile anlatan ve akıcı anlatımıyla dikkat çeken yazar Kahraman Tazeoğlu yeni kitabından bahsederek okuyucularının sorularını yanıtlayacak.

Kültür, sanat, eğlence konularındaki geniş ürün yelpazesini modern bir atmosfer içerisinde sunan Türkiye’nin tek perakende zinciri D&R’ın katkılarıyla, Optimum Outlet’in ev sahipliğinde Pazar günü saat 16:30’da gerçekleştirilecek imza gününde yazar okurları ile vakit geçirerek sohbet etme imkânı bulacak.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kahraman Tazeoğlu İzmir, İzmir Kahraman Tazeoğlu, İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, D&R İzmir, İzmir Etkinlikleri