İzmirli Oyuncu Dünyaya Açılıyor

Dubai'deki defilede İzmir'i temsil edecek olan mankenimiz Çağrı Öztürk, yeni projeler için gün sayıyor.Son zamanlarda magazin sayfalarının ve sosyal medyanın dilinden düşmeyen İzmir’li oyuncu Çağrı Öztürk, oyunculukta istediğini alamamaktan yakınıyor bu sıralar. İstanbul’da çok amatör insanların bile bir anda oyuncu olduğu konusunda iddialı açıklamalarda bulunan genç oyuncu, kendisinin şansız olduğunu söylüyor. Geçtiğimiz haftalarda Dokuz Eylül Üniversitesi Tekstil Mühendisliği ve Moda Tasarım bölümlerinin düzenlediği defileye katılan genç yetenek usta mankenlere taş çıkarttı.

Daha önce küçük defilelere çıktığını ancak bu mesleğe pek kanının ısınmadığını söylese de, önümüzde ki aylarda Dubai’de bir defile hazırlığı yaptığını da ekledi. ‘’Bu ülkede herkes mankenlikten oyuncu oldu, biz oyunculuktan mankenliğe geçtik sanırım kaderde bu da varmış’’ diyerek sitemkar bir espride bulundu.

Her geçen gün başarıdan başarıya koşan Çağrı Öztürk önümüzde ki yaz ayı içinde ismini bayağı duyuracağa benziyor. Sempatik ve mütevazi kişiliği ile İzmirli ve İstanbullu insanların beğenisini kazanan yakışıklı oyuncu başarılarının arkasında inanç ve azmin olduğunu belirtti. Fashion Tv Ege Bölge Sorumlusu ve Fashion Academy sahibi Enis Barış Küçükçifçi menajerliğinde çalışan genç model ve oyuncunun fotoğrafçılığını Mustafa Sönmez, Gökhan Salğın ve Gökhan Çıkrıkçıoğlu gibi İzmir’de isim yapmış fotoğrafçılar üstleniyor.

Ajansımdan oldukça memnunum diyen oyuncu birlikte çalıştığımız ve İzmir’e yakışacak genç bay ve bayan model arkadaşlarla da oldukça samimi ve yakınım diye ekledi. Yurt dışı defilesinin ardından Kamera önü projelerinin de devam edeceğini ve asıl isteğinin ‘’kendi ülkemde en iyi işler yapmak’’ diye de ekledi. Asıl mesleği grafikerlik olan Çağrı Öztürk ilerleyen zamanlarda İzmir’i de temsil ederek başarılarının daha da güçlenerek artacağından bahsetti.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER çağrı öztürk, çağrı öztürk izmir, izmir mankenleri, izmir yakışıklı manken