HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 30 Kasım 2016

İzmir'de Aydın Kurtoğlu Fırtınası

Magazinizmir
Aydın Kurtoğlu’nun geçtiğimiz hafta sonu İzmir Optimum’da düzenlenen ilk imza gününehayranları akın etti. Geçtiğimiz aylarda yeni single’ı "Yak" ile müzik listelerini alt üst eden genç popçu İzmir Optimum’da düzenlenen konser ve imza günü etkinliğinde sevenleriyle birlikte şarkılarını seslendirdi.

Kendine özgü tarzı ve büyüleyici sesi ile genç kuşağın fenomeni Aydın Kurtoğlu, İzmir Optimum Outlet’te düzenlenen ilk imza gününde sevgi seli ile karşılandı.Hayranları Aydın Kurtoğlu’nun ilk imza günü için sabah saatlerinden itibaren İzmir Optimum Outlet’e geldi. Yüzlerce kişiden oluşan hayran ordusu Aydın Kurtoğlu’nu görebilmek ve albümünü imzalatabilmek için birbiriyle yarıştı.

Son albümünden sevilen şarkıları Yak, Köle, Öptüm ve Hayırlı Günleri seslendiren genç yıldız ayrıca yine genç kuşağın başarılı seslerinden Cem Belevi’nin "Alışamadım" şarkısını da söyleyerek sevenlerine sürpriz yaptı.

Adını kısa sürede müzik piyasasında duyuran genç sanatçının Optimum’daki mini konserinde coşku zirveye çıktı. Sevenleri ile sohbet eden Aydın Kurtoğlu, bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi. Genç sanatçı albümünün bu kadar ilgi görmesinin ve coşkulu kalabalığın kendisini gururlandırdığını ifade etti ve bu özel etkinlikte müziksever ile hasret gidermekten çok mutlu olduğunu dile getirdi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN