İzmir Doğumlu Yakışıklı Modelin Adı Bu Yaz Dillerden Düşmeyecek

Dumlupınar üniversitesi, grafik tasarım bölümüne dereceyle giren ve mezun olan İzmirli model Berkay Çarık, kariyerinin ilk adımını Ankara’da buz pateni ve dans eğitmenliği yaptığı sıralar attı ve birçok ajansta model ve fotomodel olarak boy gösterdi.Profesyonel mankenlik deneyiminin sonrasında pek çok ajansın müdürlük görevini üstlendi. Ankara’da işlettiği gece kulübünün ardından İzmir’e yerleşen yakışıklı manken, Türkiye’nin ilk interaktif ajansı niteliğini taşıyan ‘Ajans Burjuva’nın da kurucusu.

Gelecek planlarının birçoğunu oyunculuk üzerine yoğunlaştıran Berkay bu konudaki eğitimlerine devam ediyor. Yakın dönemde çekimleri Moskova’da yapılması planlanan ‘Sultanahmet Pazarı’ isimli dizi içinde görüşmeleri devam ediyor. Önümüzdeki günlerde VJ Bülent’in programına konuk olacak ve müzik ile ilgili planlarından, çalışmalarından bahsedip bu konudan merak edilenleri yanıtlayacak. Hırsı, yeteneği ve yakışıklılığı ile insanların sevgisini kazanan İzmirli manken, birçok tanınmış fotoğrafçının portfoliosunda modellik yaptı ve önümüzdeki ay içersinde başarılı fotoğrafçı, Hakan Ertürk ile yeni çalışmalara imza atacak.
Cemil İpekçi, Meral Akkaya gibi moda camiasında marka haline gelmiş isimlerin koleksiyonları için podyumda boy gösteren Berkay, 23 Mayıs gecesi İstanbul Maslak Sheraton’da organize edilen, Evos Angels’ın karma defilesi için geri sayımda .
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER berkay çarık, berkay çarık kimdir, Cemil İpekçi, Meral Akkaya , izmirli modeller