İzkut ve Özbilir'in Aşkı Evlilikle Taçlandı

Ticaret Gazetesi Halkla İlişkiler Koordinatörü Aslı İzkut ile Ege Gizge İnşaat ve Aquamarin Balık Restaurant'ın ortağı Hüseyin Özbilir, geçtiğimiz günlerde düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi.Yedi yıl önce arkadaş ortamında tanışan çiftin Karaca Otel Mavi Salon'da düzenlenen nikah törenine, yaklaşık 300 davetli katıldı. Törende, Aslı İzkut'a iş arkadaşı Nefise Yıldız Torun şahitlik ederken, damat Hüseyin Özbilir'e de Aquamarin Balık Restaurant'ın ortağı Yılmaz Aslanoğlu ve Yükseller Gübre Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin sahibi Salih Yüksel tanıklık etti.

İş, arkadaş ve yakın akraba çevresinden katılan davetlilerin tebriklerini kabul eden çift, yoğun iş temposundan dolayı Alaçatı'da kısa bir balayı tatiline çıktı. İkili, daha sakin bir zamanda Yunan Adaları'nda uzun bir balayı tatili yapmayı düşündüklerini açıkladı. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ticaret Gazetesi , Aslı İzkut, Aquamarin Balık Restaurant, Ege Gizge İnşaat, Yükseller Gübre Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yılmaz Aslanoğlu, Salih Yüksel, Karaca Otel Mavi Salon, İzmir Düğün Haberleri