İtalya'da Türkiye'yi Temsil Edecek Miss Model Güzelimiz, Ebru Sertbay!

2013 Miss Model Of Turkey modellik yarışmasında 4’ncü olan Ebru Sertbay, tacını aldığı Kuşadası Aqua Fantasy’de kampa girdi.26 katılımcı bayanın içinden 4.’lük elde eden Ebru Sertbay, Türkiye’yi temsil edeceği uluslararası yarışmaya Aqua Fantasy’nin doğal güzellikleri arasında yaptığı tatil ile hazırlanıyor. Uzun bir koşuşturma turundan sonra Kuşadası'na gelerek tacını aldığı Aqua Fantasy Otel’de enerji toplayan Sertbay, kendisine Tuğba Özay’ı örnek aldığını söyledi.

İtalya’da yapılacak olan yarışmada Türkiye’yi temsil edecek olan Ebru Sertbay, uykuyu çok özlediğini, bütün çalışmalarında kendisine örnek aldığı Tuğba Özay’ın her zaman her şartta desteğini aldığını belirterek “Miss Model Of Turkey yarışmasında 4’ncü seçildikten sonra gerek yurt dışından gerek yurt içinden bir çok teklif geliyor. Ancak şuan da yurt dışında yapılacak olan yarışmada ülkemi temsil etmekten başka bir düşüncem yok. Yarışmanın ardından gelen teklifleri değerlendirerek tercihimi yapacağım” dedi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ebru sertbay, miss model 2013, 2013 miss model yarışmacıları, miss model birincisi, miss model kazananları, italyada türkiyeyi temsil eden güzel, ebru sertbay kimdir, miss model hakkında