İsviçre Ulusal Günü Swissôtel Büyük Efes’te Kutlandı

Swissôtel Hotels & Resorts zincirinin İzmir’deki halkası Swissôtel Büyük Efes, İsviçre Ulusal Günü’nü bu yıl da otel misafirleri ve çalışanları ile birlikte kutladı.İsviçre Konfederasyonu'nun kuruluş tarihi olan ve İsviçre’nin resmi bayramı olarak kabul edilen İsviçre Ulusal Günü, Şikago’dan Singapur’a kadar dünyanın dört bir yanındaki Swissôtel Hotels & Resorts zincirinin 31 otelinde aynı dönemde, Ağustos ayı başından itibaren gerçekleştirilen etkinliklerle kutlanıyor.
Tüm dünyada İsviçre denildiğinde ilk akla gelenin “kalite” ve “iyi yaşam” olduğunu belirten Swissôtel Hotels & Resorts Başkan Yardımcısı Lilian Roten, tüm otellerindeki önceliğin kaliteli hizmet anlayışı olduğunun altını çizdi.


Swissôtel Büyük Efes, Izmir bu yıl altıncısını gerçekleştirdiği bu anlamlı etkinliği otel misafirleri ve yönetim ekibi ile birlikte kutladı. Kutlamalar çerçevesinde Swissôtel’in lobi alanında gerçekleşen pasta seremonisi sonrasında ikram edilen İsviçre çikolataları ise tüm misafirlerden tam not aldı.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İsviçre Ulusal Günü, Swissôtel Büyük Efes, Lilian Roten, isviçre ulusal günü kutlamaları, Swissotel izmir, swissotel etkinlik