İsviçre Ulusal Günü Büyük Efes'te Kutlandı

AccorHotels Grubu’nun yeni üyesi FRHI’ın İzmir’deki halkası, Swissôtel Büyük Efes, İsviçre Ulusal Günü’nü bu yıl da otel misafirleri ve ekibiyle birlikte kutladı.İsviçre Konfederasyonu'nun kuruluş tarihi olan ve İsviçre’nin resmi bayramı olarak kabul edilen İsviçre Ulusal Günü, Şikago’dan Singapur’a kadar dünyanın dört bir yanındaki FRHI zincirinin tüm otellerinde 1 Ağustos’ta kutlanıyor.

Swissôtel Büyük Efes’in lobisindeki pasta seremonisiyle başlayan etkinlikte, tüm otel misafilerine ve çalışanlarına İsviçre Ulusal Günü için hazırlanan pasta ve çikolatalar ikram edildi. Ardından ise, İsviçre’nin geleneksel tarzıyla dekore edilmiş şık ambiyansında Baş Aşçı Wolfgang Goedl’ün ellerinden çıkan en meşhur İsviçre yemek ve tatlıları Café Swiss’in öğle yemeği büfesinde misafirlerinin beğenisine sunuldu.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER AccorHotels Grubu İzmir, İzmir AccorHotels Grubu, Swissôtel Büyük Efes İzmir, İzmir Swissôtel Büyük Efes, İsviçre Ulusal Günü İzmir, İzmir İsviçre Ulusal Günü, İsviçre Konfederasyonu İzmir, Wolfgang Goedl, Café Swiss İzmir, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti