İş Dünyasının Yeni Oyuncusu "İzmir İş Dünyası" Kaynaştı

İzmir’in sivil toplum kültürüne hareket getirecek olan İzmir İş Dünyası Derneği, üyeler arası tanışma kaynaşmayı sağlamak amacıyla yemek düzenledi.Öncelikle eğitim ve Avrupa Birliği hibe kredileri olmak üzere çalışmalar yürüterek İzmir’in sivil toplum hareketine yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan dernek, istihdam ve sivil toplum hareketlerine yönelik etkin projeler üretmeyi planlıyor.

Dernek, İzmir iş dünyasının, esnafın ve halkın sosyal, ekonomik ve kültürel standartlarının gelişmesi ve yükselmesi amacıyla projeler geliştirmek üzere yola çıktı. Bu yolda üyeler arası kaynaşmayı sağlamak ve kuruluşunu kutlamak amacıyla, yemek kültürümüzde önemli bir yere sahip olan kebap üzerine son günlerin tercih edilen mekanı Beyzade Ocakbaşı restoranda kaynaşma yemeği düzenledi.

İzmir İş Dünyası Derneği’nin kurucu başkanlığını üstlenen Bostanlı Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (BESİAD) Onursal Başkanı Feyyaz Sungur, Eğitim başta olmak üzere Avrupa Birliği hibe kredileri ve KOSGEB kredileri için düğmeye basan derneğin, üyeleri arasında tanışma ve kaynaşmayı perçinlemek için bu geceyi düzenlediklerini söyledi. Sungur, geniş çalışma alanında faaliyet gösrerecek böyle bir derneğin İzmir için ihtiyaç olduğunu ve derneğin İzmir’de bir ilk olduğunun altını çizdi. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir İş Dünyası Derneği, Bostanlı Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği, Feyyaz Sungur, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti