HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 14 Aralık 2017

İş Adamlarını ve Hukukçuları Buluşturan Açılış

Magazinizmir
İzmir’in tanınmış Yeminli Mali Müşavirlerinden Abdurrahman Özcan’ın kızı Avukat Ayşe Burcu Başaran tarafından kurulan Başaran Hukuk Bürosu çok sayıda seçkin konuğun katıldığı görkemli bir davetle hizmete girdi.

Bayraklı Eminoğlu Plaza’da bulunan Başaran Hukuk Bürosu’nun açılışını Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça, Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, İzmir Eski Valisi Cahit Kıraç, İzmir Barosu Başkanı Avukat Aydın Özcan, Eski Milletvekili Mustafa Gül, Hakim Hamdi Çiftçi, Hakim Erhan Atlı ve Avukat Burak Duru birlikte gerçekleştirdiler.

Organizasyonunu Duygu Esman’ın üstlendiği açılışta konuklar keyifli vakit geçirdiler. Açılış konuşmasında Hukuk tahsili yapması konusunda kendisini ikna eden, rahmetli annesi Makine Mühendisi Bedriye Zerrin Özcan’a teşekkür eden Avukat Ayşe Burcu Başaran herkese duygulu anlar yaşattı.

Başta Vergi, Ticaret ve Aile Hukuku olmak üzere çeşitli alanlarda Avukatlık ve Danışmanlık hizmeti vereceklerinin altını çizen Başaran, “Güvenilir ismimiz, anlaşılır dilimiz ve sağlam ekibimizle uyuşmazlıklara yön vermek üzere, Hukuk herkes için, her zaman var ve olmalı inancıyla her türlü dava konularında yanınızdayız” dedi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN