HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 2 Şubat 2018

İrem Derici, Linet ve Yeşim Salkım Akmerkez'de Görüntülendi

Magazinizmir
Yeşim Salkım, Linet, İrem Derici Akmerkez'de muhabirlere yakalandılar.

Ünlü popçu İrem Derici Akmerkez’deydi. Yardımcısıyla birlikte alışverişe gelen Derici, magazin muhabiri olmayı çok istediğini belirtirken, ‘Ünlülerden Sinan Akçıl’ı takip ederdim’ dedi. Sinan Akçıl’ın ‘Çak Bir Selam’ adlı şarkıyı önce kendisine teklif ettiğini ama parası olmadığı için alamadığını söyleyen Derici, Ayşe Hatun Önal’ın da kredi çekerek şarkıyı aldığını söyledi. Dolunay gecesinde nasıl bir ruh hali içinde olacağını merak ettiğini söyleyen söyleyen genç şarkıcı,‘Herhalde bu gece “Kurt İrem” olurum’ diyerek kahkahayı bastıktan sonra kendisini gören hayranlarını kırmayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Türk müziğinin güçlü isimlerinden Linet Akmerkez’deydi. Yardımcısı ve menajeriyle Serafina’ya gelen ünlü isim, yeni projeler ve konser programlarıyla ilgili toplantı yaptıktan sonra alışveriş merkezinde kısa bir tur atarak mağazaları gezdi.

Popçu Yeşim Salkım Akmerkez’deydi. Serafina’da arkadaşlarıyla buluşup yemek yiyen Salkım, akşamüstü saatlerine kadar keyifli zaman geçirdi. Geçtiğimiz haftalarda kızını evlendiren Salkım, kızının balayından döndüğünü, çok mutlu olduğunu ve keyifli bir balayı tatili geçirdiğini söyledi. ‘Hayatınızda aşk var mı?’ sorusunu,‘İlişkilerim uzun soluklu fakat doğrucu ve düz biri olduğumdan sanırım biraz zorum’ şeklinde yanıtlayan ünlü popçu, Seren Serengil’in hapis cezası ile ilgili soruya ise ‘Hiçbir şey eskisi gibi olmaz artık, ortalık biraz daha karışır’ dedi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN