HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 14 Kasım 2018

Inna, Kasım Ayının İlk Haftası Çıkan Yeni Albümü ile Yine Zirvede

Magazinizmir
INNA, İspanyoca söylediği ve kendi bestelerinden oluşan yeni albümü “YO” ile yine zirvede. “Yo” albümünde yerlan “Ra” şarkısına çektiği klip Youtube kanalında tüm ülkelerden beğeni almaya izlenmeye devam ediyor.

“Yo” albümünün ilk teaser ile dikkati çeken ve merak uyandıran INNA, yeni albümü için şunları söyledi. “En büyük tutkum insanları mutlu etmek! Bunun bir çok yolu olsa bile ben müziği seçtim! ..Aslında müzik ben seçti. Doğruyu söylemek gerekirse müzik olmasa idi düşüncelerimi nasıl ifade ederim bilemiyorum.
Herşey , her duygu, her düşünce, hepsi zaten orada benim beyimde . Hikayemdeki her karekteri tanıyorum. Her müzik bana bir an’ı hatırlatıyor. Sesim benimle gizli hislerimi konuşuyor. Şu an da Sırrımı açığa çıkarmaya hazırım, bir an hayalimi gerçekleştirmekten uzak. “YO” bu yolculuğun bir sonraki adımı. Benim için çok önemli ve özel bir an. Ve ben bunu sizinle paylaşacağım için çok mutlu ve heyecanlıyım.”
“YO” 11 parçadan oluşuyor, her biri başka bir karakterin hikayesini anlatıyor, INNA'nın tecrübe ettiği bir başka ruh hali, başka bir yaşamda yaşadığı bir ruh hali.

Parçların isimleri “RA”, “Contigo”, “Iguana”, “Si, Mama”, “Sin Ti”, “Locura”, “Fuego”, “Tu Manera”, “La Vida”, “Gitana”, “Te Vas”. Hepsi ,yani tüm şarkılar için, İNNA vide çekti NGM ekibi ile (Bogdan Păun – director and Alex Mureșan – DoP), video production Loops Production.

INNA, Yeni şarkısı “Ra” Türkiye’de de yayınlanmaya başladı ve diğer şarkılarıyla birlikte radyodaki listelerde yerini aldı. Kısa bir süre sonra yine Türkiye’de olmayı istiyorum diyerek, Türkiye’yi özlediğini söyledi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN