İlk Görüşte Aşkla Evlilikle Taçlandı

2012 yılında bir arkadaş ortamında tanışan ve ilk görüşte birbirlerine aşık olan Şefika Pirimoğlu ve İbrahim Büküşoğlu, mutluluklarını evlilikle taçlandırdı.Alcatel'de İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev yapan Şefika Pirimoğlu ile Burkert A.Ş'de Makine Mühendisi olarak çalışan İbrahim Büküşoğlu Tepekule İzmir Düğün Salonu'nda yapılan muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

500 davetlinin katıldığı düğünde, çiftin nikah şahitliklerini Esra Çelik ve Fikret Ünal üstlenirken, konuklar gece boyunca Zeytin Sanat'ın seslendirdiği birbirinden renkli şarkılarla eğlendi.

Fransız marka özel olarak dikim gelinliğiyle göz kamaştıran Şefika Pirimoğlu'na, İbrahim Büküşoğlu da Vakko imzalı damatlığıyla eşlik etti. Mutlulukları yüzlerinden okunan genç çift, balayı için tatil cenneti Bora Bora Adaları'nı tercih etti.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Şefika Pirimoğlu ve İbrahim Büküşoğlu düğünü, Şefika Pirimoğlu, İbrahim Büküşoğlu, Alcatel İnsan Kaynakları Uzmanı, Burkert A.Ş, Tepekule İzmir Düğün Salonu, Esra Çelik, Fikret Ünal, Zeytin Sanat, Bora Bora Adaları, izmir düğün, izmir cemiyet, izmir gelinleri