Ilıca Otel'de Müzik Ziyafeti

Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden Çeşme Ilıca Hotel'in bayramda sanatçılı program geleneği bu yıl da bozulmadı.Popüler müzik ile Türk müziğini harmanladığı albümüyle ilgi gören Gökhan Sezen, Kurban Bayramı'nın 2. gecesi Çeşme Ilıca Otel'de sahneye çıktı. Yaklaşık 500 davetlinin izlediği konserde, ünlü sanatçı yaklaşık 3 saat konser verdi.

Konserinin birinci bölümünde repartuvarındaki şarkıları, ikince bölümde ise davetlillerin istek şarkılarını seslendiren sanatçı, hem otele hem de izleyicilere hayran kaldığını belirterek "Çeşme'deki bu otele ilk kez geliyorum, bahçesinden içeri girdim kendimi cennette hissettim,konserlerim olmasa inanın buradan bir ay ayrılmam hele hele benim şarkılarıma koro halinde hepinizin eşlik etmesi,beni çok mutlu etti" dedi.

Konserin sonunda davetlilerin arasına girerek fotoğraf çektiren, şarkılar söyleyen Gökhan Sezen, davetliler arasında bulunan işadamı Tuncay Özilhan'ın kayınvalidesi Nezahat Subaş ın isteği olan şarkıyı söyledi,Subaş da kendisine eşlik etti.

Ilıca Otel Genel Müdürü Yakup Demir: 'Bayram süresince bizi tercih ederek Türkiye'nin dört bir yerinden otelimize gelenler, ünlü bir sanatçıyı izlemenin yanında, 'thermal terapi ve thalasso terapi' vücut bakım yöntemlerinin uygulandığı Termal SPA ve güzellik merkezimizde bedenlerini ve ruhlarını dinlendirdiler,aynı zamanda minik misafirlerimiz için de özel sürprizlerimiz oldu, usta şeflerimizin tadı damaklarda kalan lezzetleriyle bayramı en güzel şekilde geçirdiler" dedi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Çeşme Ilıca Hotel, Gökhan Sezen, Bayram Konserleri, Nezahat Subaş, Yakup Demir, Kurban Bayramı Programları, Ilıca Otel