Hoş Geldin People Mag!

İş ve cemiyet hayatının nabzını tutan PEOPLE MAG, Mayıs ayında ilk sayısıyla bayilerde yerini aldı.Bundan böyle her sayısında birbirinden ünlü isimleri, kadın-erkek moda sayfalarını, her ay birbirinden ünlü kişilerle yapılan röportajları, ünlü yazarları ve bunun gibi bir çok trend konuyu okuyucularıyla buluşturacak olan PEOPLE MAG'ın MAYIS sayısı çıktı. PEOPLE MAG, bu aya özel kapak çekimini sevilen oyuncu GUPSE ÖZAY ile gerçekleştirirken, Türkiye'nin en iyi firmalarından birinin sahibi Serdar Hotiç röportajını da okuyucuları ile buluşturuyor. Aynı zamanda ünlü diyetisyen Buket Adanç’ın emziren annelere beslenme önerilerini açıkladığı, cemiyet hayatının ünlü ailelerinden Özkardeş ailesinin güzel gelini Didem Özkardeş’in EN’leri ve anneler gününe özel hediye seçenekleri de PEOPLE MAG Mayıs sayısında yer alıyor.

PEOPLE MAG İzmir çıkşlı bir dergi olup, İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa vs gibi illerde olacağı gibi, Bodrum ve Çeşme’de de okurları ile buluşacak. D&R, diğer tüm kitapevleri ve bayilerden ulaşabilirsiniz.


PEOPLE MAG, basılı dergilerinin yanı sıra www.peoplemag.com.tr, Facebook, Instagram, Twitter gibi bir çok dijital mecralardan erişilebilirliği ile okuyucularıyla her platformda bir araya gelmeye başlayacak.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER People Mag, GUPSE ÖZAY, Serdar Hotiç, Buket Adanç, Didem Özkardeş, inci koparan, izmir magazin, izmir dergi, izmir magazin dergisi, izmir cemiyet hayatı, izmir yayıncılık, D&R dergi, inci koparan people mag, peoplemag izmir, people mag dergi, people mag magazin, magazin izmir, izmir dergileri, inci koparan kimdir, people mag reklam